معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان؛

داعش توسط فرزندان انقلاب اسلامی روزهای پایانی خویش را می‌گذراند

معاون هماهنگ‌کننده سپاه استان گفت: برای حفظ قدرت و جایگاه خود باید خود را به مصالح دفاعی مسلح کنیم. جمهوری اسلامی با اقتدار کامل درصدد تجهیز موشکی و نظامی خود است.

به گزارش خبرگزاری شهر مینو: ابوالفضل طاهرخانی در همایش استکبارستیزی با محوریت جهان، بدون ترور که بعداز ظهر روز گذشته در اتحادیه انجمن‌اسلامی دانش‌آموزان برگزار شد؛ ضمن عرض تسلیت به بازماندگان حادثه زلزله و جان باختن جمعی از هم‌وطنان بیان کرد: حادثه مصیبت‌بار زمین‌لرزه از آزمایشات قدرت الهی بود و باید از آن درس گرفت چراکه باید از حیات خود به نحو احسنت استفاده کنیم.

طاهرخانی ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) افزود: در روز اربعین حماسه‌ای بزرگ رقم خورد. یکی از افتخارات انقلاب اسلامی نشئت گرفتن از نهضت عاشورا است. طبق فرمایشات امام راحل ما هرچه داریم از محرم و صفر است. دشمنان قسم خورده نظام از طرق مختلف از ابتدا شکل‌گیری انقلاب در صدد شکست انقلاب بودند.

وی ضمن بیان اینکه آمریکا درصدد بیعت با مردم ایران از راه مذاکره بود ادامه داد: اربعین امسال حامل پیام نه بزرگ به سلطه جهانی بود. فلسفه اصلی قیام امام حسین(ع) مبارزه با ظالمین بود.

این مسئول رژیم غاصب صهیونیست را فرزند نامشروع آمریکا خواند و اذعان کرد: از ابتدا انقلاب جمهوری اسلامی از جمله کشورهای قربانی تروریست بود و افراد برجسته نظام توسط منافقین به شهادت رسیدند و مورد ترور قرار گرفتند. داعش فرزند ناخلف آمریکا و رژیم صهیونیست مصداق بارز تروریست در جهان است و ایرانیان در مبارزه با این تروریست جهانی از نقش ویژه‌ای برخوردار هستند.

طاهرخانی تصریح کرد: با هدایت مقام معظم رهبری با عنوان ولی امر مسلمین جهان و نقش مستشاری پاسداران انقلاب در سوریه داعش رو به نابودی است. امروزه انقلاب اسلامی با دو سلاح تقوا و ایمان الهی و تبعیت از ولایت فقیه توانسته به چنین جایگاهی دست یابد.

وی اظهار کرد: ایران در مبارزه با تروریست جز کشورهایی است که حرف اول را می‌زند و تمامی مسئولین بر این باورند که نقش جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریست نقش ویژه‌ای است. کشورهایی مانند آمریکا و صهیونیست که ادعا مبارزه با تروریسم را دارند بیشترین دفاع و حمایت را از گروه‌های تکویری داعش داشتند.

این مسئول اظهار کرد: برای حفظ قدرت و جایگاه خود باید خود را به مصالح دفاعی مسلح کنیم. جمهوری اسلامی با اقتدار کامل درصدد تجهیز موشکی و نظامی خود است.

طاهرخانی در پایان گفت: داعش توسط فرزندان انقلاب اسلامی روزهای پایانی خویش را می‌گذراند.

۶۴۳ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB