درمانگاه شهر اقبالیه باز هم افتتاح نشد
درمانگاه شهر اقبالیه باز هم افتتاح نشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ برای چندمین بار وعده ای جدید از مسئولین شهر اقبالیه برای افتتاح درمانگاه این شهر داده شد. در حاشیه جشن میلاد حضرت زینب (س) که صبح دیروز (سه شنبه) در مصلی بزرگ امام خمینی شهر اقبالیه برگزار گردید مهدی حسن پور یکی از اعضای شورای شهر اقبالیه از افتتاح […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ برای چندمین بار وعده ای جدید از مسئولین شهر اقبالیه برای افتتاح درمانگاه این شهر داده شد.

در حاشیه جشن میلاد حضرت زینب (س) که صبح دیروز (سه شنبه) در مصلی بزرگ امام خمینی شهر اقبالیه برگزار گردید مهدی حسن پور یکی از اعضای شورای شهر اقبالیه از افتتاح درمانگاه شبانه روزی در ۱۵ بهمن خبر دادند.

این مسئول در ادامه گفت : تمامی کارها برای افتتاح انجام شده و منتظر حضور پزشک در درمانگاه هستند.

شنیده ها حاکی از آن است که وعده دیگری داده شده با عنوان افتتاح این درمانگاه در ایام دهه فجر با حضور استاندار خواهد بود.

برخی از کاربران در فضای مجازی نسبت به خبر عدم افتتاح در روز ۳ بهمن نوشتند : بین سازمان گاز و مهندس ساختمان اختلاف ایجاد شده و سازمان گاز تایید نکردندساختمان را…و کار نیمه کاره باقی ماند.طبقه اول ساختمان و زیر زمین آماده می باشد…

کاربر دیگری که نسبت به موضوع ادعای آگاهی کرده است در گروهی موسوم به شهروند اقبالیه گفت : کارهای داخلی درمانگاه به اتمام رسیده فقط در دو مورد که باید توسط شرکت گاز و اداره برق باید حل شود.در بحث تأمین نیروی انسانی و کادر درمانی و خدماتی که طبق قانون باید از افرادی استفاده شود که پروانه فعالیت آنها برای اقبالیه صادر شده به خاطر همین با مشکلاتی مواجه بوده که با رایزنی مسئولین شهری حل شده است.

نا گفته نماند که آخرین وعده توسط شهردار و یکی دیگر از اعضای شورای شهر اقبالیه برای روز ۳ بهمن به مناسبت روز پرستار داده شده بود .

از طرفی چندین بار وعده های مختلفی جهت افتتاح توسط مسئولین شهر اقبالیه داده شده بود که با عدم همکاری دستگاه های مختلف شهر جهت افتتاح مواجه شده بود.