دستاوردهای انقلاب اسلامی‌، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهداء و ایثارگران است
دستاوردهای انقلاب اسلامی‌، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهداء و ایثارگران است

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو : محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین در گفت و گو با پایگاه خبری شهر مینو گفت:  هفته بسیج دانش‌آموزی و روز ۱۳ آبان یادآور حماسه‌آفرینی، از خودگذشتگی و جانفشانی‌های دانش‌آموزان و نوجوانانی همچون شهید فهمیده و ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز در طی هشت سال دفاع مقدس است […]

به گزارش پایگاه خبری شهر مینو :

محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین در گفت و گو با پایگاه خبری شهر مینو گفت:  هفته بسیج دانش‌آموزی و روز ۱۳ آبان یادآور حماسه‌آفرینی، از خودگذشتگی و جانفشانی‌های دانش‌آموزان و نوجوانانی همچون شهید فهمیده و ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز در طی هشت سال دفاع مقدس است که امنیت و آسایش را برای نسل‌های آینده ایجاد کردند.

والدی در ادامه یادآور شد: ما با تلاش خود در عرصه‌های علمی،اقتصادی،ورزشی و فرهنگی باید قدردان ایثار و جانفشانی‌های آنان باشیم و تنها با ایمان راسخ به خدا، خودباوری و خود‌کفایی می‌توانیم تلاش خود را در حفظ راه این عزیزان نشان دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با اشاره به پیشرفت جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی‌، مدیون مجاهدت‌ها و رشادت‌های شهداء و ایثارگران است و باید این نعمت الهی را با حضور در عرصه‌های مختلف مثل راهپیمایی‌ها گرامی بداریم.

والدی با تشریح برنامه‌های این ناحیه در هفته بسیج، گفت: چندین برنامه ویژه در سطح ناحیه و ده‌ها برنامه توسط فرماندهان مقاومت در هفته بسیج دانش‌آموزی اجرا شده و خواهد شد که دیدار فرماندهان حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی با امام جمعه شهرستان، یادواره شهداء دانش آموزی دیدار از خانواده‌های شهدای دانش‌آموزی و اجرای صبحگاه در مدارس از جمله برنامه‌های اجرایی ناحیه امام سجاد(ع) در این هفته است.

وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) تصریح کرد: آمریکا دشمن سرسخت مردم محروم و مستضعف جهان است و برای سیطره سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و نظامی خویش بر جهان از هیچ جنایتی خودداری نمی‌کند.

این مسئول اظهار داشت: امروز استکبار و در صدر آن شیطان بزرگ و رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی با سابقه دیرینه دخالت، کشتار مستقیم و غیر مستقیم مردم بی گناه و بد عهدی در قرارهای بین المللی در اقصی نقاط دنیا در اذهان عمومی پست ترین جایگاه را داشته و روز به روز بر زبونی و خواری آنان اضافه می گردد.

والدی اضافه کرد: آنان با اجیر کردن مزدوران منطقه ای از جمله رژیم منفور آل سعود و همپیمانان عرب جاهل منطقه ای خود امیال پست خود را در سرکوب مردم آزادیخواه مسلمان یمن و عراق و سوریه و بحرین پیاده می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین تأکید کرد: گفتمان امام و رهبری در بحث استکبار ستیزی امسال باید رنگ و بوی روشنی داشته باشد مخصوصا نماد و شعار مرگ بر امریکا و امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند و شعار ما امریکا را زیر پا می گذاریم باید در کوی و برزن دیده شود.

وی عنوان کرد :شعارهای انقلابی در مبارزه با استکبار نه تنها کمرنگ نمی شود بلکه باید با شدت بیشتری گفته شود.

کد خبر : ۱۰۱۳

نویسنده : خانم بیگدلی