شناسه خبر : 31049
۲۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
امام جمعه شهر اقبالیه ؛

بالاترین سرمایه زن داشتن حیاست

امام جمعه شهر اقبالیه گفت: دشمن با فریضه عفاف و حجاب در حال مبارزه آشکار بوده و هر فردی که در راستای تضعیف ارزش‌های جامعه گام بردارد، در زمین دشمن بازی کرده است.

بهگزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو ، حجت‌الاسلام سیدمرتضی فاطمیان در مراسم بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و صیانت از حریم خانواده که با حضور محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)، محمد پیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه و بانوان در بوستان ولایت این شهر برگزار شد، با گرامیداشت این هفته اظهار داشت: دشمن با فریضه عفاف و حجاب در حال مبارزه آشکار بوده و هر فردی که در راستای تضعیف ارزش‌های جامعه گام بردارد، در زمین دشمن بازی کرده است.

وی افزود: ارج نهادن و توجه کردن به حجاب و عفاف به عنوان فرهنگ اسلامی و قرآنی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی غرب ضروری است.

امام جمعه شهر اقبالیه ادامه داد: در شرع مقدس اسلام لباس خانه با لباس بیرون خانه تفاوت دارد و لباس بیرون از خانه باید در شأن جامعه اسلامی باشد.

فاطمیان حجاب و عفاف را موجب آرامش روانی در جامعه و بنیان خانواده و زمینه‌ساز نسل پاک در آینده خواند و تصریح کرد: بالاترین سرمایه زن داشتن حیا بوده و حفظ حجاب برتر و وضع حجاب همواره مورد تأکید است.

وی خاطرنشان کرد: بانوان در جامعه اسلامی باید با الگو قرار دادن حضرت فاطمه زهرا(س) که الگوی حفظ حجاب و پوشش اسلامی بوده، شخصیت واقعی خود را نشان دهند.

امام جمعه شهر اقبالیه یادآور شد: حجاب و عفاف به زنان و مردان این امکان را می‌دهد تا در محیطی پاک و به دور از آلودگی در کنار یکدیگر به انجام فعالیت‌های اجتماعی بپردازند و همراه با هم جامعه را در راه رسیدن به سعادت و کمال یاری دهند.

۴۵۷ total views, 1 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB