شناسه خبر : 34028
۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
سردار اهوازیان

دفاع از شهید دفاع از ولایت است/ باید بر دهان کسانی زد که جای جلاد را با شهید عوض می‌کنند

سردار اهوازیان بیان کرد: دشمن به شهدا ما ایمان دارد، امروزه هزینه شهادت شهدا یک میلیارد تومان تلفات مالی دشمن است. باید بر دهان یاوه‌گویانی زد که قصد تبدیل الگو‌ها به عبرت و عبرت‌ها به الگو را دارند و باید بر دهان کسانی زد که جای جلاد را با شهید عوض می‌کنند.

 

به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر شهرمینو؛ سردار اهوازیان شب گذشته(۳شنبه) در یادواره شهدای شهرک ناصرآباد ضمن بیان اینکه نباید اجازه دهیم ایران سرزمین دلیران به‌دست شغال بیفتد و باید از آرمان شهدا و جبهه مقاومت دفاع کنیم گفت: واقع کربلا فقط نصف روز به طول انجامید، حضرت عباس(ع) فقط دو ساعت جانباز بود اما با تدبین زیبای واقع عاشورا توسط حضرت زینب(س) و امام سجاد(ع) این واقعه ۱۴۰۰ سال شور حسینی را به رخ زمانه می‌کشد.

 

اهوازیان اذعان کرد: باید پاسخ دندان‌شکن به هر کس که به شهید و خط ولایت اهانت می‌کند بدهیم. کسی مثل صدام به کفرش ایمان داشت اما برخی به ایمان خود شک دارند. مسئولین بی‌بصیرت ضد ولایت در مقابل خون شهدا ایستادگی می‌کنند.

 

وی دشمن شناسی را یکی از شرایط بصیرت عنوان کرد و افزود: علت توهین به خون شهدا غفلت ما است که از خون شهید پاسداری نکردیم. دفاع از شهید دفاع از ولایت و دفاع از امام زمان(عج) است. در اربعین سال گذشته به برکت خون شهیدان بزرگ‌ترین نماز تاریخ بشریت را برپا کردیم.

 

این سردار دفاع مقدس ضمن بیان اینکه عزت نتیجه اعتدال و ولایتمداری است گفت: چون در اعمال خود شک داریم و ایمان کافی نداریم توانایی هدایت افراد به صراط مستقیم را نداریم. کسی نیست تا از فرزندان شهدا دفاع کند.

 

وی اظهار کرد: دشمن به شهدا ما ایمان دارد، امروزه هزینه شهادت شهدا یک میلیارد تومان تلفات مالی دشمن است. باید بر دهان یاوه‌گویانی زد که قصد تبدیل الگو‌ها به عبرت و عبرت‌ها به الگو را دارند و باید بر دهان کسانی زد که جای جلاد را با شهید عوض می‌کنند.

 

اهوازیان در پایان بیان کرد: باید از صداقت شهدا و رزمندگان پاسداری کنیم. بصیرت افزایی جهاد اکبر است و از داعش‌کشی واجب تر است.

۳۱۴ total views, 1 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB