دیدار امام جمعه شهر محمودآباد نمونه با دو مدافع حرم
دیدار امام جمعه شهر محمودآباد نمونه با دو مدافع حرم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهر مینو؛ حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه و ولی فقیه منطقه با حضور در منزل دو مدافع حرم شهر محمودآباد نمونه از نزدیک با آنها دیدار کرده و به گفتگو پرداختند. حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه در این دیدار گفت: […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شهر مینو؛ حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه و ولی فقیه منطقه با حضور در منزل دو مدافع حرم شهر محمودآباد نمونه از نزدیک با آنها دیدار کرده و به گفتگو پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه شهر محمودآباد نمونه در این دیدار گفت: رزمندگان مدافع حرم انسانهایی بزرگ هستند و حق بزرگی به گردن ملت دارند.

وی ادامه داد: امنیت امروز کشور مرهون شهدا و رزمندگان مدافع حرم است. جوانان برومند این مرز و بوم با در دست گرفتن جان خود برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) کار بزرگی را ارائه کردند و راه شهدای انقلاب و دفاع مقدس را به خوبی ادامه داده اند.

لازم به ذکر است این دو جوان بسیجی، ولایتمدار و غیور شهر محمود آباد نمونه که برای دفاع از حرم عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) و دختر سه ساله امام حسین(ع) راهی سوریه شده بودند شب گذشته  وارد کشور عزیز ایران شده و به میهن اسلامی بازگشتند.

 

خبرنگار : حسین طاعتی