راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن جلوه ایمان و اقتدار ملت ایران است
راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن جلوه ایمان و اقتدار ملت ایران است

رئیس شورای اسلامی و شهردار اقبالیه طی پیامی از شهروندان برای حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و رهبری دعوت کردند. متن کامل پیام به شرح زیر است: بسمه تعالی بدون تردید دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن هر ساله مطلع فروزان […]

رئیس شورای اسلامی و شهردار اقبالیه طی پیامی از شهروندان برای حضور گسترده و با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و رهبری دعوت کردند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
بدون تردید دهه مبارک فجر و راهپیمایی عظیم و دشمن شکن ۲۲ بهمن هر ساله مطلع فروزان و جلوه ایمان وحدت و اقتدار ملت ایران لوای پرچم پر فروغ اسلام است .
در طول این چند دهه گذشته از پیروزی انقلاب اسلامی مردم فهیم و همیشه در صحنه ایران اسلامی با درک عمیق و درست مقتضیات زمان و نیاز کنونی جامعه ایران به اتحاد و همدلی تحت لوای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همواره ثابت کرده است که راه امام و شهیدان را در حمایت از این میراث مقدس ایشان ادامه خواهند داد و لحظه ای از ارزش های اسلام و انقلاب دست نخواهند کشید.
همانگونه که مقام معظم رهبری می فرمایند “راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است، مظهر اقتدار ملت ایران است، مظهر حضور مردمی و اراده و عظم ملی ملت ایران است”.
اینجانبان با گرامی داشت یوم الله ۲۲ بهمن با پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای عزیز، ایثارگران، خانواده های معظم ایشان و نکوداشت عزم و اراده ملت عزیز و همیشه در صحنه ایران  از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف شهر در سی و نهمین فجر انقلاب اسلامی و آستانه چهلمین بهار آزادی برای شرکت در راهپیمایی پرشکوه ۲۲ بهمن دعوت می کنیم که انشاالله برگ زرین دیگری که مزین به گام های استوار و عزم و اتحاد ملت ایران است بر اوراق دفتر پر افتخار انقلاب اسلامی نقش بندد.
علی بیگدلی/مهران اکبرپور