راهپیمایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار شد
راهپیمایی علیه جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ نمازگزارن جمعه و روزه داران شهر اقبالیه پس از اقامه نماز جمعه این هفته شهر خود با راهپیمایی از مظلومین فلسطین و جهان حمایت کردند. این راهپیمایی با حضور مسئولین و شورای شهر اقبالیه با حضور پرشور مردم میهن دوست و ولایت مدار شهر اقبالیه برگزار […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ نمازگزارن جمعه و روزه داران شهر اقبالیه پس از اقامه نماز جمعه این هفته شهر خود با راهپیمایی از مظلومین فلسطین و جهان حمایت کردند.

این راهپیمایی با حضور مسئولین و شورای شهر اقبالیه با حضور پرشور مردم میهن دوست و ولایت مدار شهر اقبالیه برگزار شد.

نمازگزارن جمعه این هفته شهر اقبالیه پس از اقامه نماز عصر با حضور در خیابان‌های شهر اقبالیه با شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود ضمن اعلام انزجار از جنایات این ظالمین در فلسطین اشغالی و سایر نقاط مختلف جهان، حمایت‌های غرب از گروه‌های تروریستی در عراق و سوریه را محکوم کردند.

راهپیمایان همچنین با شعارهایی خواستار عمل مسئولین به وظیفه خود در خصوص امر به معروف و نهی از منکر و همچنین آمران به معروف شدند.

لازم به ذکر است هفته گذشته هم مردم جای جای استان در اعتراض به جنایات‌های رژیم اشغالگرقدس و آمریکا در برعهدی به مسئله برجام راهپیمایی کردند.

خبرنگار: حسین طاعتی