روحیه اشرافیگری مسئولان با ارزش‌های انقلاب مغایرت دارد
روحیه اشرافیگری مسئولان با ارزش‌های انقلاب مغایرت دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو حجت‌الاسلام مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اقبالیه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که آمریکا، رژیم اشغالگر قدس، آل سعود و انگلیس روحیه استکباری دارند و با استفاده از سلاح‌های پیشرفته به ملت‌های مستضعف و محروم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو حجت‌الاسلام مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اقبالیه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی اظهار داشت: امروز شاهد هستیم که آمریکا، رژیم اشغالگر قدس، آل سعود و انگلیس روحیه استکباری دارند و با استفاده از سلاح‌های پیشرفته به ملت‌های مستضعف و محروم ظلم می‌کنند و منابع طبیعی آنان را غارت می‌کنند.

وی اذعان داشت: به فضل الهی توطئه دشمنان تا کنون خنثی شده اما مستکبران جهان دست بر دار نیستند. به فرموده مقام معظم رهبری مدظله العالی ما باید مبانی و مسائل ایمانی و اعتقادی جوانان و مردم این مرز و بوم را تقویت کنیم چراکه ایمان و اعتقاد به پروردگار عالمیان از هر سلاحی قدرتمندتر است.

فاطمیان ضمن اشاره به فرمایشات فرمانده کل قوا در دیدار با اعضا مجلس خبرگان خاطرنشان کرد: مسئولان نظام باید رفتار خود را اصلاح کنند و روحیه اشرافیگری مسئولان با ارزش‌های انقلاب مغایرت دارد.

امام جمعه شهر اقبالیه ضمن اشاره به تحویل سال جدید تصریح کرد: صله ارحام بهانه‌ای است تا به مشکلات هم نوعان خود رسیدگی کنیم نه اینکه به وسیله صله ارحام اذیت و آزار یکدیگر را فراهم کنیم چراکه شاید یکی از اسرار فلسفه صله رحم با خبر شدن از مشکلات یکدیگر باشد.

خطیب نماز جمعه شهر اقبالیه گفت: امیدواریم همراه با تحولات سال جدید ما نیز در درونمان تحولات معنوی را احساس کنیم و صفات رزیله را از خود دور کنیم و در مقام اصلاح نفس خویش برآییم.
وی عنوان کرد: رسیدگی به پاکیزکی و نظافت بسیار مطلوب است و در لحظات پایانی سال بعضی در مصرف آب مراقبت نمی‌کنند و این ظلم است و باید در مصرف آب صرفه جویی کنیم و اسراف کنیم.