روز ۹ دی هرگز ار خاطره تاریخی مردم ایران پاک نخواهد شد
روز ۹ دی هرگز ار خاطره تاریخی مردم ایران پاک نخواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو : مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نه دی در محمود آباد نمونه با حضور امام جمعه شهر محمودآباد، فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، شهردار و شورای شهر و دیگر مسوولین در فرهنگسرای امام رضا(ع) این شهر برگزار شد. سرهنگ هاشم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو : مراسم گرامیداشت سالروز حماسه نه دی در محمود آباد نمونه با حضور امام جمعه شهر محمودآباد، فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین، شهردار و شورای شهر و دیگر مسوولین در فرهنگسرای امام رضا(ع) این شهر برگزار شد.

سرهنگ هاشم آذربایجانی فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) قزوین در این مراسم با اشاره به حماسه نه دی اظهار داشت: این روز به عنوان روز بصیرت و میثاق امت با ولایت نامگذاری شده است چون که مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی ۹ دی ماه ۱۳۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات ایرانی رقم زدند و با آرمان های والای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بیعت مجدد کردند.

وی گفت: روز ۹ دی تجلی بصیرت ملت ایران بود و این روز هرگز از خاطره تاریخی مردم پاک نمی شود.

آذربایجانی خاطر نشان کرد: نه دی، روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و شکست سنگین برای طراحان فتنه آمریکایی و اسرائیلی بود؛ حماسه عظیمی که وحدت، همدلی و وفاداری ملت ایران نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل را به منصه ظهور رساند.
.
این مسوول بیان کرد: شعار هایی را که در فتنه ها سر می دهند (نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران)؛ باور کنید که این افراد جان خود را فدای ایران نمی کنند، چرا آقایان شعار ن غزه ن لبنان میدهند؟چون میخواهند خواسته های آمریکا و انگلیس محقق شود.

وی یادآور شد: امروز به برکت خون شهدا و برکت فرماندهی مقام معظم رهبری و حاج قاسم سلیمانی تهدیدات از سر جمهوری اسلامی ایران کم شده است که علتش هم همین پیروزی ها در جبهه مقاومت می باشد.