روکش آسفالت بخش کوهین انجام شد
روکش آسفالت بخش کوهین انجام شد

به گزارش حسین طاعتی خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهین از بکارگیری ۱۹ تن آسفالت برای بهسازی و لکه گیری راههای اصلی و روستایی در سطح محورهای بخش کوهین خبر داد. اسماعیل تربره  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهین اظهار کرد: در […]

به گزارش حسین طاعتی خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهین از بکارگیری ۱۹ تن آسفالت برای بهسازی و لکه گیری راههای اصلی و روستایی در سطح محورهای بخش کوهین خبر داد.

اسماعیل تربره  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهین اظهار کرد: در طی مدت عملیات راهداری در سال ۹۷ آسفالت و شانه سازی محورهای مواصلاتی حوزه استحفاظی اداره کوهین از جمله عملیات انجام شده طی روزهای اخیر بوده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کوهین بیان داشت: تسطیح و پاکسازی و ریگلاژ شانه راهها به میزان ۶۵ هزار متر مربع، تسطیح و تیغه زنی راههای خاکی به طول ۶۲ کیلومتر، شانه سازی ۲۲۰ متر مکعب از اقدامات صورت گرفته در طی روزهای گذشته توسط راهداری بخش کوهین است.

وی افزود: شستشوی علائم و تابلوها به تعداد ۹۱۰ تابلو، خاکریزی دهانه ۱۰ دستگاه پل، لایروبی شانه جاده ها و نصب و جابه جایی نیوجرسی در سطح جاده از دیگر عملیات انجام شده در راهداری محوری در سال جدید است.

تربره اظهار داشت: چاله پر کنی به میزان ۸ تن با استفاده از آسفالت سرد و ریزش برداری به میزان ۱۶۰۰ متر مکعب و پاکسازی جاده ها از جمله اقدامات صورت گرفته دیگر توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش کوهین است.

وی بیان کرد: همچنین با آغاز راهداری محوری در طی روزهای گذشته راهداری و حمل و نقل جاده ای بخش کوهین تمام ظرفیت و ماشین آلات خود جهت انجام هر چه بهتر وظایف راهداری خود بکار خواهد گرفت.