ساخت “تانک کرار” نماد جدیدی در اقتدار نیروهای مسلح می باشد
ساخت “تانک کرار” نماد جدیدی در اقتدار نیروهای مسلح می باشد

به گزارش پایگاه سرویس سیاسی شهر مینو : حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه ی اقبالیه ابتدا فرخنده میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن و روز مادر و تولد حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی عاشقان آنحضرت تبریک و تهنیت گفت . وی در […]

به گزارش پایگاه سرویس سیاسی شهر مینو : حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان در خطبه های سیاسی و عبادی نماز جمعه ی اقبالیه ابتدا فرخنده میلاد حضرت زهرا سلام الله علیها و روز زن و روز مادر و تولد حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی عاشقان آنحضرت تبریک و تهنیت گفت .
وی در ادامه افزود: درسی که از حضرت فاطمه (سلام الله علیها) می گیریم، تربیت فرزندان خوب قرآنی و اسلامی ، طهارت روح ، طهارت دل ، طهارت دامن ، خلاصه طهارت سر تا سر زندگی، تمامی این امور می تواند برای ما به عنوان الگو مطرح شود . لذا باید سعی کنیم ، خودمان را پاکیزه کنیم ، باید تطهیر کنیم خودمان را ،
بدون طهارت باطن نمی شود به مقامات رسید، چراکه طهارت باطن لازم است ، و طهارت باطن هم با رعایت تقوا میسر میشود.

فاطمیان با اشاره به شکایات مردمی در خصوص ایجاد شیارهای غیر متعارف در سطح جاده قزوین به اقبالیه که موجبات نارضایتی عمومی را فراهم کرده گفت : بنده شخصا چندین مرتبه با آقای فرماندار و معاون محترم آقای استاندار این مسئله را مطرح کرده ام اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است.
ضمن اینکه در آستانه تعطیلات نوروزی هستیم و حدود ۲۴ استان از این مسیر عبور می کنند لذا از مسئولین مربوطه جدا می خواهیم که هر چه زودتر اقدام لازم را بعمل آورند.

امام جمعه اقبالیه بمناسبت روز ولادت امام خمینی (ره) و روز زن گفت : با نگاهی گذرا به زندگی و سیره ی امام خمینی (ره) مهم ترین شاخصه های اندیشه و خط امام خمینی (ره) به وجود آوردن انقلاب اسلامی که به زن ایرانی شخصیت ، هویت ، کرامت و ارزش داد ، زن ایرانی ضمن افتخار به نقش کلیدی در خانواده ، به برکت انقلاب در حوزه های اجتماعی نیز عنصری فعال و تاثیرگزار است.

امام جمعه با اشاره به پیشرفت های نظامی عنوان کرد : ساخت تانک کرار نماد جدیدی در اقتدار نیروهای مسلح می باشد که همواره دست آوردهای بزرگ دیگر مثل زیر دریایی و … که همه ی این ها رعب و وحشت در دل استکبار جهانی به ویژه آمریکا و صهیونیسم و آل سعود و… انداخته است.

حجت السلام و السلمین فاطمیان در آخر به معنی روحیه انقلابی هم چون امام خمینی (ره) و خلف صالحش امام خامنه ای (مدظله العالی) اشاره کرد و گفت : انسان انقلابی باید دارای خصلت هایی که برای حل مشکلات کنونی و آینده کشور لازم است دارا باشد. از جمله اینکه انسان انقلابی ، شجاعت دارد ، اهل اقدام است ، اهل عمل است ، ابتکار دارد ، بن بست شکنی می کند ، گره گشایی می کند ، از چیزی نمی ترسد ، به آینده امیدوار است ، به امید خدای تبارک و تعالی به سمت آینده روشن حرکت می کند.