شرکت ایران چسب طعمه حریق شد
شرکت ایران چسب طعمه حریق شد

شرکت ایران‌چسب در شهرصنعتی البرز از ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه امروز طعمۀ حریق شده و همچنان در آتش می سوزد، این در حالی است که منابع آگاه از احتمال کشته و مجروع شدن عده‌ای خبر می‌دهند.

به گزارش  شهرمینو ، از ساعت ۱۵ و۳۰ دقیقه امروز شرکت ایران چسب دچار آتش سوزی شده و به گفتۀ برخی از شاهدان در همان دقایق اولیه ۲ نفر مجروح و یک نفر نیز فوت شده است که مجروحان حادثه به سرعت به بیمارستان منتقل شده‌اند.

شدت حادثه در ساعت اولیه به قدری گسترده بود که انفجارهای متعدد و پشت سر هم رخ داده و امکان نزدیک شدن به شرکت وجود نداشته است‌. آتش‌نشانان از همان دقایق ابتدایی حادثه در محل حاضر شده و به سرعت به اطفای حریق پرداخته‌اند.

به گزارش خبرنگار شهرمینو از محل حادثه، آتش سوزی همچنان ادامه دارد و به گفتۀ شاهدان حجم آتش نسبت به ساعات اولیه بسیار کاهش پیدا کرده اما این در حالی است که همچنان آتش سوزی در حجم وسیعی ادامه دارد و مهار آن با مشکل مواجه شده است.

اخباری مبنی بر تعداد بیشتر مجروحان نیز مخابره می‌شود که البته هیچ یک از مراجع مرتبط تائید نکرده‌اند.

به نظر می‌رسد آتش سوزی تا ساعاتی دیگر نیز ادامه داشته باشد، البته علاوه بر آتش نشانی‌های شهرصنعتی البرز و الوند تعدادی اکیپ نیز از آبیک، قزوین، محمدیه ، شریفیه و لشگر ۱۶ زرهی در محل حاضر هستند.

در محل حادثه تعدادی خودروی اورژانس نیز مستقر هستند تا در صورت نیاز به انتقال مصدومان بپردازند.

به گزارش خبرگزاری شهرمینو این درحالی است که تنها بیمارستان شهر الوند در حالت نیمه تعطیل به سر می‌برد و مجروحان به دلیل نزدیکی شهرصنعتی به مرکز استان، به بیمارستان‌های قزوین منتقل می‌شوند.

اخبار تکمیلی در این باره منتشر خواهد شد.

  • منبع خبر : فارس