شهرک خودرو در اقبالیه ساخته می شود
شهرک خودرو در اقبالیه ساخته می شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ مهران اکبرپور شهردار شهر اقبالیه در مراسم کلنگ زنی پروژه های شهرداری اقبالیه که روز پنجشنبه در مجتمع فرهنگی هنری این شهر برگزار شد گفت: شهر اقبالیه با حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت شهری با مشکلات زیادی مواجه است اما در دوره جدید تلاش کرده ایم با تعامل […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ مهران اکبرپور شهردار شهر اقبالیه در مراسم کلنگ زنی پروژه های شهرداری اقبالیه که روز پنجشنبه در مجتمع فرهنگی هنری این شهر برگزار شد گفت: شهر اقبالیه با حدود ۷۰ هزار نفر جمعیت شهری با مشکلات زیادی مواجه است اما در دوره جدید تلاش کرده ایم با تعامل جدی با شورا و اولویت بندی نیازها نسبت به تغییر سیمای شهری اقدام کنیم.

این مقام مسئول با بیان این که بودجه امسال شهرداری اقبالیه ۳۱ میلیارد تومان است اظهار کرد:  ۶۸ درصداز بودجه اختصاص یافته به شهر اقبالیه در بخش عمرانی هزینه خواهد شد و امیدواریم بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی به تعهدات خود در اجرای طرح ها عمل کنیم و قدمی نو و نوین در شهر اقبالیه بر داریم.

اکبر پور افزود: در شش ماهه دوم سال قبل بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان از اعتبارات جذب و ۱۰ میلیارد تومان نیز از محل عوارض و مشارکت مردم تامین شد.

شهردار شهر اقبالیه با اشاره به این که  ایجاد شهرک خودرو یکی از اقداماتی است که با کمک بخش خصوصی باید به سرانجام درستی برسد اذعان کرد: این بخش با ۷۵ میلیارد تومان اعتبار کار خود را آغاز کرده است. بازیافت ضایعات فلزی، جمع آوری پساب، ساخت بوستان بانوان، اجرای طرح تجاری و تفریحی، ساماندهی مشاغل شهری ، باشگاه اسب سواری و تیراندازی از دیگر طرح هایی است که به حول قوه الهی و مشارکت های صورت کرفته عملیاتی خواهد شد.

وی تصریح کرد: تمامی تلاش خود را به کار می بریم تا  انتقال میدان میوه و تره بار قزوین به این شهر اقبالیه به سرانجام برسد زیر را هم صاحبان صنف ها اعلام آمادگی کرده اند  و هم ما آماده این هستیم تا میدان میوه و تره بار به این شهر انتقال پیدا کند.

شهردار شهر اقبالیه با بیان این که برای جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی هم برنامه ریزی دقیق و جامعی شده است ابراز کرد: طرح تولید آسفالت مشترک به دلیل نزدیکی به قزوین از دیگر طرح هایی است که می تواند منبع درآمدی برای تامین هزینه طرح های خدمات شهری در اقبالیه باشد.

این مقام مسئول در پایان افزود: امروز اولین متقاضی برای ساخت «زمین پینت بال» در شهر اقبالیه کار خود را آغاز خواهد کرد.

خبرنگار : حسین طاعتی