در پی انتشار یک خبرتلگرامی :

صدور بیانیه آمریکا ستیزانه ازسوی مدیروکارکنان اداره برق استان قزوین، قابل تحسین است

در پی انتشاریک خبردریکی ازکانالهای تلگرامی مبنی بر اعتراض یک خانم به شعار مرگ بر آمریکا در پایان نماز، شرکت توزیع برق استان قزوین در اقدامی فوری با صدور بیانیه ای ضمن رد ادعا مذکور، بر رویه استکبارستیزی خود با آمریکا تاکید نمود .

به گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی شهر مینو ؛ در پی انتشاریک خبردریکی ازکانالهای تلگرامی مبنی بر اعتراض یک خانم به شعار مرگ بر آمریکا در پایان نمازدرمحل شرکت توزیع برق،شرکت توزیع برق استان قزوین در اقدامی فوری با صدور بیانیه ای ضمن رد ادعا مذکور، بر رویه استکبارستیزی خود با آمریکا تاکید نمود .

دربیانیه شرکت توزیع برق آمده است :

امام خمینی(ره) : هر چه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید.

بازخوانی سیاهه جنایات و اقدامات خباثت آمیز آمریکا  علیه ملت مظلوم وآزاده  ایران، صفحه سیاه دیگری از کارنامه ننگین شیطان بزرگ  را رقم زده است که  بی گمان در حافظه تاریخی ملت شریف ایران برای همیشه تاریخ ثبت و ضبط گردیده  است.

ما کارکنان ولایی و انقلابی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین همگام با دولت خدمتگزار و قاطبه ملت شهید پرور و سرافراز ایران، ضمن لبیک مجدد به فرامین امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری  و ولی امر مسلمین جهان ( ادام الله ظلّه علی رئوس المسلمین ) ؛ ایستادگی و پایداری همیشگی خویش را در برابر سردمداران کفر و الحاد جهانی و دررأس آن آمریکای جهانخوار اعلام نموده و اشعار می داریم که شعار جاویدان “مرگ بر آمریکا” بخش جدایی ناپذیر و ماندگار از شاکله اعتقادی و باور انقلابی ملت با بصیرت و فهیم  ایران به شمار می آید.

مدیریت و کارکنان شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین – ۱۸/۱۰/۹۵

عکس العمل فوری وضروری مدیریت و کارکنان شرکت توزیع برق استان از آنجا قابل تحسین است که علی رغم وجوداختلاف سلیقه دربین مدیران اجرایی کشور، مواضع همه مدیران و ملت در برابرآمریکای جنایتکار واستکبار جهانی ، موضع مشترک بوده وخواهد بود .

شرکت توزیع برق استان در زمان مدیریت جدید خود که از مدیران دولت یازدهم نیز می باشد ، با توجه به وضعیت کمبود بودجه در کشور ، در اقدامی جهادی مبادرت به اصلاح خط انتقال برق در مناطق کوهستانی در بخش طارم و الموت کرده است که این اقدام موجب جلو گیری ازاتلاف انرژی نیز شده است که جای تقدیر و تشکرنیزدارد .

 

کد خبر : ۱۱۵۷

۷۸۸ total views, 4 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB