ظهر امروز:

طومار اعتراض مردم به سخنرانی ترامپ و حمایت از سپاه پاسداران

امضاء طومار محکوم کردن سخنرانی ترامپ و حمایت مردم شهر اقبالیه ازسپاه پاسدارن انقلاب اسلامی درنماز جمعه این شهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ در پی گزافه گویی های رئیس جمهور آمریکا جمعی از اقشار مختلف مردم شهر اقبالیه با امضای این طومار حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران به عنوان رکنی مقتدر از ارکان دفاعی کشور و مبارزه با تروریسم اعلام داشته و تأکید کردند.

در بیانیه اعتراضی امضاکنندگان این طومار آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ

می خواهند نور خدا را با دهان های خود خاموش کنند ولی خدا کامل کننده نور خویش است، هر چند که کافران را خوش نیاید. سوره صف آیه ۸

سپاه پاسداران نهادی است انقلابی برخاسته از متن مردم، که نه تنها در ایران بلکه در سراسر جهان و به ویژه منطقه غرب آسیا ، حامی حقوق مظلومین بوده و در تمامی جهان به عنوان نهادی پیشرو در مقابله با تروریسم مطرح بوده و خواهد بودکه بی شک حضور نیروهای سپاه پاسداران و جمهوری اسلامی ایران در خط مقدم جبهه ی مبارزه با تروریسم در سوریه، عراق و لبنان دلیلی محکم بر این فرموده ی امام خمینی (ره) است که «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

صحبت های نسنجیده و احمقانه ی ترامپ رییس جمهور دست نشانده لابی صهیونسیم بین الملل، در خصوص سپاه پاسداران نوعی طنز به شمار می رود؛ چرا که همراهی و پشتیبانی گروه های تروریستی از طرف آمریکای جنایتکار و در مقابل آن، مبارزه ی سپاه پاسداران و جمهوری اسلامی ایران با گروه های تروریستی بر هیچ کس پوشیده نیست.

ما نمازگزاران جمعه، خانواده های شهدا و ایثارگران، بسیجیان، اصناف و کارمندان و کارگران و دانش آموزان و دانشجویان انقلابی با امضای این طومار و بیانیه، توهین به سپاه پاسداران را توهین به همه ملت ایران و کل نظام دانسته و حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران به عنوان رکنی مقتدر از ارکان دفاعی کشور و مبارزه با تروریسم اعلام داشته و بر این فرمایش امام خمینی (ره)  تاکید می کنیم که : «تا شرک و کفر هست، مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم».

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

این حرکت مردمی با مشارکت جوانان انقلابی شهر اقبالیه انجام شد.

۵۳۴ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB