فرج آقا امام زمان (عج) فرج بشریت است
فرج آقا امام زمان (عج) فرج بشریت است

حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی فاطمیان خطیب جمعه اقبالیه در خطبه دوم ضمن تبریک سالروز امامت حضرت مهدی موعود (عج) به عاشقان آن حضرت و از خداوند منان درخواست ظهور و فرج آن حضرت مسئلت نمود و گفت : فرج آقا امام زمان (عج) فرج بشریت است. ایشان اضافه نمود آنچه بیش از همه […]

حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی فاطمیان خطیب جمعه اقبالیه در خطبه دوم ضمن تبریک سالروز امامت حضرت مهدی موعود (عج) به عاشقان آن حضرت و از خداوند منان درخواست ظهور و فرج آن حضرت مسئلت نمود و گفت : فرج آقا امام زمان (عج) فرج بشریت است.

ایشان اضافه نمود آنچه بیش از همه باید مورد توجه قرار گیرد زمینه سازی فرج و ایجاد آمادگی و همه جانبه برای یاری امام عصر (عج) می باشد که البته ماهیت انتظار هم ناظر بر همین معناست .

امام جمعه ضمن اشاره به روز جهانی حقوق بشر و تصویب اعلامیه حقوق بشر در سازمان ملل متحد گفت در نظر مدعیان حقوق بشر مظلومین جزو بشر محسوب نمی شوند. اینان با شعار طرفداری از حقوق بشر بزرگترین پایمال کنندگان حقوق انسان ها و در رسیدن به اهداف ظالمانه خود از هیچ جنایتی دریغ نمی ورزند.

فاطمیان در ادامه به مناسبت سالروز تشکیل شورای عالی فرهنگی به فرمان امام خمینی و پیام امام خامنه ای(مدظله العالی) به مناسبت سالروز اقامه نماز در استان البرز (کرج) گفت : موثرترین راه برای کاستن آسیب های اجتماعی، ترویج نماز است و یکی از بهترین راه ها برای سلامت معنوی و روحی مردم بخصوص جوانان و نوجوانان همان نماز است .

وی خاطرنشان کرد : بهترین راه همان نماز است که نمازگزاران را در سراط انبیاء و معصومین و شهدا و بندگان صالح خدا و صدیقین قرار میدهند.

امام جمعه در آخر به مطالبات رهبری اشاره کرد و گفت : انتظار مردم و مقام معظم رهبری از مسئولان در پاسخ به عهد شکنی آمریکای جنایتکار، پاسخی قاطع و مقتدرانه و در عین حال هوشمندانه باشد . زیرا همانطوری که امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمودند : تجربه برجام ثابت کرد که در هیچ مسئله ای نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

نماز جمعه این هفته شهر اقبالیه به امامت حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان امام جمعه اقبالیه در محل مصلی این شهر اقامه شد.

کد خبر :۱۱۲۶