سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با داشتن روحیه انقلابی پیروز و افتخار آفرین است
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با داشتن روحیه انقلابی پیروز و افتخار آفرین است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مکتبی، متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های خداجویانه ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی است که با فرمان حضرت امام(ره) آن معمار کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد. والدی انگیزه تشکیل سپاه […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی مکتبی، متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های خداجویانه ملت قهرمان و شهیدپرور ایران اسلامی است که با فرمان حضرت امام(ره) آن معمار کبیر انقلاب اسلامی تشکیل شد.

والدی انگیزه تشکیل سپاه پاسداران را دفاع از دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: دشمنان و منافقان همواره درصدد هستند که انقلاب رونق پیدا نکند اما سپاه که برخاسته از بطن مردم است همواره در راستای بالا بردن قدرت نظامی و معنوی کشور گام‌های ارزشمندی برداشته و مراقب نفوذ دشمنان بوده است.

وی ادامه داد:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان یکی از اولین و اساسی‌ترین نهادهای انقلابی با در هم آمیختن ولایت مداری، معنویت، دانش، آمادگی رزمی، تخصص، حفظ “روحیه انقلابی” توانست قله های افتخار را یکی پس از دیگری فتح کند و جایگاه بلند و ارزشمند سپاه پاسداران و رشادت های بی شمار جان بر کفان این نهاد انقلابی در طول هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

 سپاه پاسداران علاوه بر عرصه نظامی در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی موفقیت‌های بزرگی را در کارنامه خود دارد و امروز نیز در دفاع از مظلومان و مردم بی‌دفاع کشورهای مختلف جهان فعال است.

والدی با اشاره به این سخن حضرت امام(ره) که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود، گفت: امروز بسیاری از پیشرفتهای کشور از برکت تشکیل سپاه است که حضرت امام(ره) با آینده نگری و دور اندیشی خود  فرمان تشکیل سپاه را داد و امروزه شاهدیم که امنیت حاکم بر جامعه به دلیل زحمات شبانه روزی سپاه و بسیج است.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع)قزوین اذعان داشت : حضور سپاه در هشت سال دفاع مقدس و مبارزه با پژاک و … از فعالیت های نظامی این نهاد است  و بعد از جنگ نظامی به سبب تحریم های اقتصادی دشمنان که از همان اوایل انقلاب جریان داشت، سپاه پا در عرصه علمی ، اقتصادی و … گذاشت.

والدی با اشاره به اینکه سپاه بازوی توانمند انقلاب است گفت: سپاه در آغازین ‏روزهای پیروزی انقلاب و زمانی که گروه‌های مختلف درصدد به جریان انداختن فتنه‌های جدایی‌طلبانه ‏بودند و نیز در زمان جنگ تحمیلی، به دفاع از نظام و کشور پرداخت.‏

وی گفت: ولایی و مردمی بودن یکی از مهمترین ویژگی های  سپاه است و همچنین پاسداران دارای روحیه شهادت‌طلبی هستند و همین امر موجب پیروزی و پیشرفت آنها شده ‏است.

والدی در پایان گفت : سپاه با حضور در اردوهای جهادی در مناطق محروم و مشارکت عملی و خالصانه دارای کارنامه درخشان است و موجب رضایت مردم از این نهاد شده است.

انتهای پیام/۱۰۰۰*