مردم با حضور مشتاقانه در سرزمین های نور پایبندی خود به ولایت و شهداء نشان دادند
مردم با حضور مشتاقانه در سرزمین های نور پایبندی خود به ولایت و شهداء نشان دادند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو،  محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو با تبریک سال جدید به مقام والای شهداء اشاره کرد و اظهار داشت: بزرگداشت مقام والای شهید، ایثار و شهادت، اصالت بخشیدن به هدف‌های متعالی جهاد مقدس و تقدیس مفاهیم والای ایثار است و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو،  محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفتگو با خبرنگار شهر مینو با تبریک سال جدید به مقام والای شهداء اشاره کرد و اظهار داشت: بزرگداشت مقام والای شهید، ایثار و شهادت، اصالت بخشیدن به هدف‌های متعالی جهاد مقدس و تقدیس مفاهیم والای ایثار است و در حقیقت بزرگداشت شهدا یک حرکت و جهاد فرهنگی است.

وی خاطر نشان کرد: مردم و بسیجیان با حضور پر رنگ خود در اردوهای راهیان نور، شهداء را یاد می کنند و این نشانگر این است که ادامه دهنده راه شهدا هستند و از آنها الگو برداری می کنند.

والدی با بیان اینکه شهدا در اصل از حاکمیت اسلام ناب محمدی(ص) دفاع کرده‌اند، خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی به برکت خون پاک این شهیدان و مجاهدت ایثار گران همچون نگینی درخشان در جهان می‌درخشند و نور معنویت حاصل از انقلاب اسلامی و آرمان‌های رفیع امام(ره) در جهان در حال انتشار است.

این مسئول گفت: مردم با حضور مشتاقانه و عارفانه خود در سرزمین نور و ایمان پایبندی خود را به ولایت و شهداء بار دیگر نشان دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان قزوین با بیان اینکه کاروان‌های راهیان نور یک حرکت عظیم فرهنگی و مقدس است، عنوان کرد: از زمانی که اعزام کاروان‌های راهیان نور به این مناطق آغاز شده است فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه پر رنگ‌تر جلوه می کند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با توجه به محوریت سخنرانی حضرت امام خامنهای(مدظله العالی) در هنگام سال تحویل سال ۱۳۹۵ اظهار داشت: ما باید بر عزم ملی و مدیریت جهادی استمرار داشته باشیم و مردم و مسئولین هم در کنار راهبرد سال جدید که اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل با توکل به خداوند منان و بصیرت و تکیه بر منابع داخلی و ولایت کشور را به سوی سعادت و عزت سوق دهند.

وی در خاتمه یادآورشد: ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم چرا که شهدا از مال و جان خود گذشتند تا کشور امنیت و آسایش داشته باشد و این اقتدار و پیشرفتی که اکنون در زمینه‌های مختلف علمی، اقتصادی، نظامی و سایر عرصه‌ها شاهد آن هستیم را مدیون ایثار و از خود گذشتگی این عزیزان هستیم.

انتهای پیام/۱۰۰۰*