حمایت از فلسطین و حزب الله لبنان جزو استراتژی ثابت ایران است
حمایت از فلسطین و حزب الله لبنان جزو استراتژی ثابت ایران است

سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار کرد: روز جهانی قدس ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه‌ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است. وی افزود: روز قدس، […]

سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو اظهار کرد: روز جهانی قدس ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه‌ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است.

وی افزود: روز قدس، روز رژه و ابهت سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین و خونخواران جهان، و روز برائت و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی آن، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است و همچنین این روز، روز بیداری، روز حماسه و روز پشتیبانی از مردمی ستمدیده و مظلوم است که بیش از نیم قرن درمصاف با دژخیمان پلید صهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده اند.

والدی تحولات اخیر در سطح منطقه به خصوص سوریه، مصر، لبنان، فلسطین، بحرین، یمن و دیگر کشورها رابیانگر اهداف شوم و پلید آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی برای جلوگیری از روند بیداری اسلامی و وحدت مسلمانان دانست و تأکید کرد: امروز نیاز امت اسلامی به وحدت و یکپارچگی بیش از پیش لازم است که روزجهانی قدس روز پیوند عموم مسلمانان جهان و دولت‌های اسلامی برای کوتاه کردن دست اسرائیل غاصب و پشتیبانان آن است.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با اشاره به سناریو‌سازی نظام سلطه و استکبار جهانی بر علیه محور مقاومت عنوان کرد: حمایت از مردم فلسطین و حزب الله لبنان جزو استراتژی ثابت ایران و برگرفته از آرمان های انقلاب و تدابیر رهبری معظم انقلاب اسلامی بوده و هست؛ از این رو  طبیعی است که دشمنان برای اینکه فشار بیاورند تا دست از حمایت از جریان مقاومت برداریم، سوژه‌های مختلفی را خلق کنند.

این مسئول تأکید کرد: امروز استکبار جهانی از وحدت جهان اسلام در هراس است و این وحدت را هدف قرار داده است و با شگردهای مختلف تلاش در ایجاد تفرقه و شکاف در صفوف مسلمانان را دارد که روز قدس نماد این وحدت در بین مسلمانان جهان و مردم آزادی خواه دنیاست و همچنین این روز همواره به عنوان یکی از شاخص ها، محورها، ملاک ها و در حقیقت یکی از زمینه های اصلی ایجاد وحدت در جهان اسلام شناخته شده است.

وی عنوان کرد: رمز پیروزی بر دشمنان اسلام و قرآن، مقاومت و جهاد فی سبیل الله است و اگر در این راه استقامت کنیم پیروزی از آن اسلام و نابودی از آن کفار خواهد بود.

والدی در پایان ضمن دعوت از مردم شهرهای قزوین، اقبالیه، محمودآباد نمونه، طارم سفلی، الموت غربی و شرقی، کوهین و دهستان اقبال شرقی برای حضور در راه‌پیمایی روز جهانی قدس تأکید کرد: مردم باید حضور پر رنگ و مستحکم تر در راهپیمایی روز قدس داشته باشند و اعلام انزجار از رژیم منفور صهیونستی را به گوش جهانیان برسانند و نقشه های شوم دشمنان را تحت رهبری حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) خنثی کنند.

انتهای پیام/۱۰۰۰*