دولت شهیدرجایی منشوری الهام‌بخش برای دولت‌های جمهوری‌اسلامی است
دولت شهیدرجایی منشوری الهام‌بخش برای دولت‌های جمهوری‌اسلامی است

  سرهنگ محرمعلی والدی در گفت وگو با خبرنگار شهر مینو، با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: هشتم شهریور یادآور خاطره ای تلخ است که دل ملت بزرگ ایران را به درد آورد که دشمنان کوردل به یکباره دو شخصیت بزرگ و مخلص و خدوم که به حق الگویی […]

 

سرهنگ محرمعلی والدی در گفت وگو با خبرنگار شهر مینو، با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر بیان کرد: هشتم شهریور یادآور خاطره ای تلخ است که دل ملت بزرگ ایران را به درد آورد که دشمنان کوردل به یکباره دو شخصیت بزرگ و مخلص و خدوم که به حق الگویی از مدیران متعهد و متخصص در تراز انقلاب و نظام اسلامی را به شهادت رساندند.

وی نشان کرد: در عظمت و تجلیل از این دو چهره جاودانه و ماندگار انقلاب همین بس که ایام شهادتشان به عنوان هفته دولت نام گذاری شده است.

والدی یادآور شد: دوره طلایی و کوتاه‌ مدت دولت شهید رجایی را منشوری جاودانه و الهام ‌بخش برای تمامی دولت‌های جمهوری اسلامی ایران در بستر تاریخ قلمداد می شود.

این مسئول با اشاره به شخصیت شهید رجایی، عنوان کرد: شهید رجایی همچون ستاره‌ای در آسمان انقلاب اسلامی ایران می‌درخشد و امروز دولت‌مردان و مسئولان کشور باید به وجود چنین الگویی افتخار کرده و راه و رسم این شهید بزرگوار را سرلوحه کار خود قرار دهند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین خاطر نشان کرد: شهید رجایی از افتخارات استان قزوین است و این مسئله وظیفه مسئولان این استان را برای خدمت‌رسانی به مردم سنگین‌تر می‌کند.

والدی گفت: بسیج که برآمده از مردم است، همواره در خدمت‌رسانی به مردم دوشادوش مسئولان گام برداشته و نقش مهمی را در این زمینه ایفا می‌کند.

وی یادآور شد: بسیج سازندگی امروز دنیایی از خدمات را در قالب اردوهای جهادی و اقتصاد مقاومتی برای مردم ارائه کرده است که البته انقلاب به ما آموخته است که هنوز در ابتدای راه هستیم و باید تلاش خود را مضاعف‌ کنیم.

والدی در خاتمه تصریح کرد: بی‌تردید استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در تسریع خدمت‌رسانی مناسب به مردم عزیز امری اجتناب‌ناپذیر است که مسئولان نیز باید به این مهم توجه ویژه داشته باشند.

انتهای پیام/۱۰۰۰*