تبیین افکار شهید بهشتی، انقلاب را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند
تبیین افکار شهید بهشتی، انقلاب را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند

سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت گو با پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام علی(ع) و گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و شهدای هفتم تیر اظهار داشت: واقعه هفتم تیر و انفجار تروریستی دفتر حزب جمهوری اسلامی به دست منافقین، اوج کینه‌ توزی و دشمنی […]

سرهنگ محرمعلی والدی فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در گفت گو با پایگاه خبری تحلیلی شهر مینو، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام علی(ع) و گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله بهشتی و شهدای هفتم تیر اظهار داشت: واقعه هفتم تیر و انفجار تروریستی دفتر حزب جمهوری اسلامی به دست منافقین، اوج کینه‌ توزی و دشمنی با انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که برای همیشه تاریخ در اذهان باقی خواهد ماند.

والدی

وی افزود: در دوران قبل از انقلاب جریان نفاق که خود را به اسم مجاهدین خلق معرفی کرده بودند و از یک فرهنگ پوچ برگرفته از غرب پیروی می‌کردند دست به ترور افراد موثر انقلابی همچون آیت الله بهشتی زدند.

والدی یادآور شد: حادثه هفتم تیر سال ۶۰ حاصل یک جریان ریشه‌دار و کینه ‌توزانه نسبت به بهترین یاران وفادار امام(ره) و تاثیر گذارترین شخصیت‌های انقلاب اسلامی بود که باید به درستی برای نسل جدید تبیین شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران برگرفته از خون شهیدان است که دشمن با ترور شخصیت‌های انقلابی همچون شهیدان رجایی، باهنر، علامه مطهری و صیادشیرازی سعی در براندازی انقلاب اسلامی ایران را داشت که هرگز موفق نشد.

31276_orig

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین با تاکید بر اینکه بزرگداشت هفتم تیر فرصت مناسبی برای تبیین شخصیت و سیره زندگی شهید بهشتی و یارانش برای نسل جوان، مدیران و مسئولان نظام اسلامی است، گفت: تشریح و تبیین افکار و الگوهای رفتاری شهید بهشتی برای نسل جوان، انقلاب اسلامی را در برابر توطئه‌های دشمنان بیمه می‌کند.

وی ابرازکرد: ولایت‌مداری و قانون‌گرایی از نکات محوری مورد نیاز جامعه امروز ایران اسلامی است که این ویژگی‌ها به خوبی در شخصیت شهید آیت‌الله بهشتی متبلور بود.

 والدی تأکید کرد:  شهید بهشتی خدمات ارزنده‌ای در راستای پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران ارائه کرد و همین فعالیت‌های چشمگیرانه او و دیگر شخصیت‌های انقلابی بود که دشمن سعی در ترور این شخصیت‌ها داشت، چرا که هرکدام از این‌ها چرخاننده یک قسمتی از نظام و از تاثیرگذاران این نظام بودند.

فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در خاتمه تصریح کرد: امروز باید برای حفظ و ثبت الگوهای انقلاب و دفاع مقدس اقدام شود تا نسل بعدی از این گوهرهای با ارزش بی‌نصیب نمانند.

انتهای پیام/۱۰۰۰*