روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه :

فعالیت‌ها و برنامه‌های ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه رویکرد جدیدی به خود میگیرد

محمد رضا قربانی : رویکرد ستاد نماز جمعه اقبالیه در فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده، بصورت فرا نماز جمعه ای، گرفته شد.

محمدرضا قربانی، مسئول روابط عمومی ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه در گفتگو با خبرنگار شهرمینو؛ گفت: در جلسه اخیر اعضای ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه، که در ماه مبارک رمضان و در مصلی شهر برگزار شد، تصمیمی بر مبنای تغییر رویکرد ستاد امام جمعه اقبالیه در فعالیت‌ها و برنامه‌های آینده، بصورت فرا نماز جمعه ای، گرفته شد.

مسئول روابط عمومی ستاد نماز جمعه اقبالیه، در ادامه افزود:
ستاد نماز جمعه شهر اقبالیه تا به امروز اغلب فعالیت‌های خود را متمرکز بر مصلی و خطبه‌های نماز جمعه کرده بود و اگر بخواهم صریح سخن بگوییم، باید گفت که این کارها حین اینکه نتایج زیادی هم داشته است ولی برای شهر۷۵هزاری نفری اقبالیه کافی نبود .

قربانی در ادامه اضافه کرد : امروز دشمنان اسلام و شیعه و در راس آنها دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تمامی ظرفیت ها، توانمندیها و امکانات خود را صرف مقابله با تفکر انقلابی ملت ایران و صدور این تفکر به دنیا کرده اند.

وی در ادامه افزود : آنها در تلاش هستند با از بین بردن وحدت بین مسلمانان به اهداف شوم خود برسند .

این مسیول در ادامه با اشاره به تلاش های دشمنان برای از بین بردن وحدت بین مسلمانان شیعه و سنی گفت : نماز جمعه و خطبه های جمعه باید عامل وحدت بین مسلمانان باشد و به نظر بنده یکی از مهمترین و اصلی ترین عوامل وحدت بین مسلمانان همین نماز جمعه و خطبه هایش است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با اینکه درمقابل کار باطل کار فرهنگی حق باید انجام شود گفت : وقتی سناتور آمریکایی از این موضوع باطل یعنی حمایت وتحریک اهل سنت برای حمله به حزب الله و شیعیان بعنوان یک ایده خوب وجذاب یاد میکند پس ما میتوانیم از هزاران کار حق بعنوان ایده جذاب استفاده کرده و برای حفظ و استحکام دین وتفکر انقلابی و وحدت بین مسلمین که لازمه ی آن جذب و به کارگیری جوانان انقلابی،متعهد وبا ایمان است بهره ببریم .

محمدرضا قربانی در ادامه گفت: رویکرد ما از این پس به صورت کاربردی و برنامه ریزی شده و میدانی خواهد بود.

وی در ادامه افزود : ستاد نماد جمعه دیگر صرفا متمرکز بر مصلی نخواهد بود و دایره ی فعالیت جهادی خود را در تمام زمینه ها از جمله علمی، ورزشی، حتی سازندگی، پژوهشی و سایبری(فضای مجازی و…)گسترش خواهد داد.

روابط عمومی ستاد نماز جمعه در پایان گفت : پس از جلسات بیشتر توسط اعضاء و تصویب برنامه ها جزئیات در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

۸۶۸ total views, 4 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB