حجت الاسلام حسین عدالتی شربیانی؛

قرآن سر سرمنشاء همه ی کتاب های آسمانی است

نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) : قرآن به زندگی ما یک برنامه ریزی منسجم می دهد و راه روش زندگی را به ما نشان می دهد، هر ادیانی برای خود کتابی دارند ولی قرآن سرمنشاء آنهاست و اگر با قرآن مانوس شویم می توانیم قوانین الهی را در زندگی روزمره خود داشته باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو، حجت الاسلام حسین عدالتی شربیانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین در مراسم محفل انس با قرآن این ناحیه که در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار شد، گفت: قرآن به زندگی ما یک برنامه ریزی منسجم می دهد و راه روش زندگی را به ما نشان می دهد، هر ادیانی برای خود کتابی دارند ولی قرآن سرمنشاء آنهاست و اگر با قرآن مانوس شویم می توانیم قوانین الهی را در زندگی روزمره خود داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: برای هر چیزی بهاری است و بهار قرآن ماه مبارک رمضان است که می توانیم از ظرفیت این ماه برای تقرب به خداوند استفاده کنیم و خدا را شاکریم که به ما توفیق استفاده از این ماه مبارک را عنایت فرموده است.

عدالتی شربیانی یادآور شد: قرآن راه نجات از گرفتاریها و درمان درد ها است و هرچه قرآن بیشتر خوانده شود بر تازگی و طراوت آن افزوده می شود و لذا سفارش شده است که قرآن را بسیار و با دقت تلاوت کنیم.

عدالتی شربیانی در خاتمه یادآور شد: قرآن باید با دقت و شمرده شمرده و با ترتیل تلاوت شود و به تفسیر و معانی آیات اهمیت ویژه ای داده شود و همچنین باید در هنگام تلاوت قرآن تفکر و تعقل داشته باشیم و از این آیاتی که خوانده می شود نهایت استفاده را در زندگی ببریم چرا که قرآن یک کتاب کامل و هدایتگر انسان هاست.

۶۶۶ total views, 2 views today

کلید واژه ها
SIMPLE SIDE TAB