قریب به ۶۰ درصد مردم اقبالیه برای پرداخت عوارض سالیانه به شهرداری مراجعه نکرده‌اند
قریب به ۶۰ درصد مردم اقبالیه برای پرداخت عوارض سالیانه به شهرداری مراجعه نکرده‌اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ روز پنجشنبه جلسه شورای اسلامی شهر اقبالیه با محوریت بررسی نامه های واصله و مصوبات کمیسیونهای تخصصی، بررسی لوایح، سایر موارد عندالزوم و بررسی بودجه سال ۹۷ برگزار شد. در این جلسه علی بیگدلی رئیس شورا اسلامی شهر اقبالیه ضمن عرض تبریک دهه فجر، این دهه را یادآود […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ روز پنجشنبه جلسه شورای اسلامی شهر اقبالیه با محوریت بررسی نامه های واصله و مصوبات کمیسیونهای تخصصی، بررسی لوایح، سایر موارد عندالزوم و بررسی بودجه سال ۹۷ برگزار شد. در این جلسه علی بیگدلی رئیس شورا اسلامی شهر اقبالیه ضمن عرض تبریک دهه فجر، این دهه را یادآود رشادت‌ها و ایثارگری‌های مردم ایران دانست و اظهار کرد: قریب به ۶۰ درصد مردم اقبالیه برای پرداخت عوارض سالیانه به شهرداری مراجعه نکرده‌اند.

رئیس شورا در ادامه خاطرنشان کرد: در جلسات گذشته شورا به جهت کاهش بار مالی برای مردم در حوزه درآمدی تصویب شد بدهی سالیانه عوارض مردم با مراجعه به شهرداری تا سال ۸۶ به نرخ سال ۸۶ محاسبه شود، از سال ۸۶ تا سال ۹۰ به نرخ تعرفه سال ۹۰ محاسبه شود، از سال ۹۰ تا ۹۴ به نرخ تعرفه سال ۹۴ محاسبه شود و از سال ۹۴ تا سال ۹۷ به نرخ تعرفه سال ۹۷ محاسبه گردد.

در ادامه این جلسه همتی مسئول درآمد شهرداری ضمن بیان اینکه بها خدمات پیمانکاران باید اعمال شود اذعان داشت: عوارض درآمد حاصل از خدمات حمل اصناف ۵۰ درصد محاسبه عوارض خود خواهد بود.

در انتها جلسه نجف پور معاونت عمرانی شهرداری شهر اقبالیه بیان کرد: هزینه آماده سازی باغ عمران ۳۲ میلیارد تومن می‌باشد که از این مبلغ ۱۱ میلیارد هزینه فضا سبز است، بیش از ۵ میلیارد هزینه شهرسازی است و ۱۰ میلیارد نیز سهم مردم است.