قطعی برق وآب شهر محمودآباد نمونه در اثر شرایط نامساعد جوی
قطعی برق وآب شهر محمودآباد نمونه در اثر شرایط نامساعد جوی

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ شب گذشته شاهد باران شدید و شرایط نامساعد جوی در شهر محمودآباد نمونه بودیم که این شرایط نامساعد جوی باعث قطع آب و برق این منطقه شده است. ولی با مساعد بودن شرایط جوی هنوز شرایط قطعی آب و برق در شهر محمودآبادنمونه ادامه دارد و هیچ […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری شهر مینو؛ شب گذشته شاهد باران شدید و شرایط نامساعد جوی در شهر محمودآباد نمونه بودیم که این شرایط نامساعد جوی باعث قطع آب و برق این منطقه شده است. ولی با مساعد بودن شرایط جوی هنوز شرایط قطعی آب و برق در شهر محمودآبادنمونه ادامه دارد و هیچ کدام از مسئولین پاسخ گوی این اتفاق نمی شوند.

با قطع برق زندگی مردم شریف شهر محمودآبادنمونه مختل شده است و برای انجام کارهای روزمره خود مردم دچار مشکل شده اند.

مردم شهر محمودآبادنمونه برای پیگیری و وصل شدن برق با اداره برق این شهر تماس های مکرری را برقرار کرده اند که این اداره نیز هیچگونه پاسخی به مردم نمی دهد و پاسخگو مردم نیست.

با قطعی برق شهر محمودآبادنمونه عابر بانک ها و خودپردازهای شهر نیز از کار افتاده و خاموش شده اند و مردم برای اجرای کارهای بانکی که با خودپردازها صورت می دهند به ناچار باید به شهر قزوین سفر کنند.

لازم به ذکر است جریان برق این شهر به طور مکرر قطع و وصل می شود و باعث خسارت هایی به وسایل برقی برخی از خانه ها شده است و آب بعضی از مناطق شهر محمودآبادنمونه هنوز بعد از گذشته چندین ساعت وصل نشده است.

 

خبرنگار : حسین طاعتی