کمپین”رفیق گلستان باشیم” راه‌اندازی شد
کمپین”رفیق گلستان باشیم” راه‌اندازی شد

قائم مقام كميته امداد استان قزوين گفت: عموم مردم نيكوكار مي‌توانند كمك‌هاي خود به سيل زدگان را از طريق اهداء كنند.

امیر محبی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی ما با اشاره به وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور اظهار کرد: کمیته امداد استان قزوین با مشارکت در کمپین سراسری “رفیق گلستان باشیم” آماده جمع‌آوری و ارسال کمک‌های مردم نیکوکار استان به هموطنان سیل‌زده در شمال کشور است.

وی ادامه داد: مردم نیکوکار و نوع ‌دوست قزوین براساس منش و مرام خیرخواهانه خود آماده مشارکت در بازسازی منازل و تأمین لوازم ازدست‌رفته هم‌میهنان سیل‌زده خود هستند.

قائم مقام کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: اقشار مختلف مردم نیکوکار می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #۹۹*۰۲۸*۸۸۷۷از طریق تلفن همراه، واریز مستقیم به شماره کارت۲۶۶۳- ۰۰۰۸-۷۰۷۰-۶۰۳۷ و مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دست هموطنان سیل‌زده برسانند.

وی عنوان کرد: علاوه بر این روش کلیه مراکز نیکوکاری استان نیز آماده دریافت کمک‌های مردم عزیز نیکوکار هستند.

محبی اعلام کرد: هم اکنون اولویت نیاز سیل زدگان مواد خوراکی و لوازم ضروری زندگی است، بنابراین کمیته امداد استان قزوین آمادگی کامل برای جمع‌آوری و ارسال سریع کمک‌های کالایی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان را دارد و از همه‌ کسانی که امکان مشارکت در تأمین این اقلام را دارند درخواست می‌کنیم برای یاری هموطنان سیل‌زده به دفاتر و پایگاه‌های کمیته امداد مراجعه کنند

  • منبع خبر : صبح قزوین