شهردار اقبالیه :

محدوده اکبرآباد جز پوشش خدمات شهر اقبالیه می باشد/وظیفه شهرداری ارائه زیرساخت‌های لازم در محدود خدمات شهری است

شهردار اقبالیه در اولین دیدار مردمی بیان کرد: محدوده اکبرآباد جز پوشش خدمات شهر اقبالیه است و وظیفه شهرداری ارائه زیرساخت‌های لازم در محدود خدمات شهری است.

به گزارش خبرنگار سیاسی_اجتماعی شهرمینو؛ مهران اکبرپور در اولین دیدار مردمی شورا اسلامی، شهرداری و مسئولین شهر اقبالیه، اقبالیه را از جمله شهر‌های دارای حاشیه‌نشینی در استان معرفی کرد و افزود: با درایت شورا تامین از گسترش حاشیه نشینی در اقبالیه جلوگیری بعمل آمد و مردم این منطقه از خدمات شهری از جمله آب، برق،گاز و … بهره‌مند شدند. محدوده اکبرآباد جز پوشش خدمات شهر اقبالیه است و وظیفه شهرداری ارائه زیرساخت‌های لازم در محدود خدمات شهری است.

اکبر پور بیان کرد: این شهر دارای مشکلاتی چون وجود آب‌های سطحی موجود در معابر، جدول گزاری ناقص مناطق، عدم آسفالت کامل، عدم جمع‌آوری زباله، هدایت آب های سطحی شهر است و
پاکسازی لازم در این خصوص انجام نشده و این موارد موجب نارضایتی ساکنین این محدوده شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: تا یک هفته آینده تکمیل جدول گزاری خیابان‌ها و آماده سازی معابر به‌جهت آسفالت در دستور کار شهرداری قرار دارد.

اکبر پور ادامه داد : با توجه به نقش مردم در آباد کردن شهر، مردم باید همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند. چراکه منازل ساخته شده در منطقه اکبرآباد جز مناطق غیر قانونی است و شامل قانون تخریب ساختمان ها بعلت حاشیه نشینی می‌باشد.

این مسئول در ادامه افزود : با توجه به این امر که منطقه اکبرآباد جز محدوده خدمات شهری می‌باشد مردم با مراجعه به شهرداری باید پیگیری لازم را در این خصوص بعمل آورند.

شهردار اقبالیه در پایان گفت: بنیاد مسکن در شهر اقبالیه در صدد ساخت مسکن با تسهیلات مسکن ارزان قیمت می‌باشد، شهرداری نیز در این خصوص حداکثر مساعدت لازم را بعمل اورده است.

کدخبرنگار:۷۵/۱۱/۷۱۳۲ش.م

۴۹۷ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB