مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۶ شهر محمودآباد نمونه برگزار شد
مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۶ شهر محمودآباد نمونه برگزار شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۶ آکادمی ستارگان و سایر ورزشکاران شهر محمود آباد نمونه با حضور حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه این شهر و نماینده ولی فقیه منطقه، شورای شهر محمودآباد نمونه و سایر مسئولین شهری برگزار شد. در این مراسم که […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی – فرهنگی پایگاه خبری شهر مینو؛ مراسم تجلیل از قهرمانان سال ۹۶ آکادمی ستارگان و سایر ورزشکاران شهر محمود آباد نمونه با حضور حجت الاسلام و المسلمین رشوندی امام جمعه این شهر و نماینده ولی فقیه منطقه، شورای شهر محمودآباد نمونه و سایر مسئولین شهری برگزار شد.

در این مراسم که در راستای روحیه دهی و بالا بردن سطح انگیزشی ورزشکاران شهر محمود آباد نمونه انجام شد از کلیه ورزشکاران و جوانان، نوجوانان و نونهالانی که در آکادمی ستارگان شهر محمودآباد نمونه پرورش یافته اند تقدیر شد.

ورزشکارانی که در این مراسم از آنان تجلیل شد در مسابقات کشوری، استانی و شهری مقام های اول تا سوم را کسب کرده اند.

در این همایش همچنین از خادمان ورزش، مسئولان ورزشی در نهادهای مختلف شهر محمود آباد نمونه و ورزشکاران رشته های دو و میدانی، فوتبال، اسکیت، هندبال، تکواندو، کاراته، موتورسواری و والیبال تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

ژیمناستیک، بدنسازی، شطرنج و اصحاب رسانه از دیگر تجلیل شد‌گان این همایش  در شهر محمود آباد نمونه بودند.

لازم به ذکر است ورزشکاران شهر محمود آباد نمونه در سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ پیشرفت چشمگیری را داشته اند و برای پیشرفت جوانان، نوجوانان و نونهالان این شهر آکادمی های مختلف با برنامه ریزی بلند مدت افتتاح شده است.

 

خبرنگار: حسین طاعتی