مراسم وداع با پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهر محمودآبادنمونه برگزار شد
مراسم وداع با پیکر شهید گمنام دوران دفاع مقدس در شهر محمودآبادنمونه برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ همزمان با ایام سوگواری بانوی دوعالم صدیقه طاهره حضرت فاطمه الزهرا (س) مراسم وداع با پیکر شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس در مسجد امام سجاد(ع) شهر محمودآبادنمونه برگزار شد. در این مراسم معنوی و پرشور ابتدا مردم، مسئولین اجرایی و شورای شهر محمودآباد نمونه به استقبال پیکر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ همزمان با ایام سوگواری بانوی دوعالم صدیقه طاهره حضرت فاطمه الزهرا (س) مراسم وداع با پیکر شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس در مسجد امام سجاد(ع) شهر محمودآبادنمونه برگزار شد.

در این مراسم معنوی و پرشور ابتدا مردم، مسئولین اجرایی و شورای شهر محمودآباد نمونه به استقبال پیکر مطهر شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس رفتند تا تابوت و پیکر مطهر این شهید گمنام را روی دستان خود به درون حسینیه مسجد امام سجاد(ع) همراهی کنند.

حجت الاسلام شاهوردی با بیان این که باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم گفت: شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم دشواری های فراوانی برای برقراری امنیت این کشور متحمل شده اند. با ایثار و از خودگذشتگی هرگز اجازه ورود دشمن را به خاک میهن خود نداده اند.

وی ضمن اشاره به این که ما باید قدر دان این ایثارها و از خودگذشتگی ها باشیم و با ادامه دادن راه این عزیزان نباید بگذاریم که خون آنها پایمال شود اذعان داشت: افتخار بالایی است که در ایام سوگواری بانوی دوعالم حضرت فاطمه(س) میزبان این شهید گمنام دفاع مقدس هستیم این شهید گمنام با حضور خود حال معنوی بالایی به مجلس روضه حضرت فاطمه(س) داده است.

حجت الاسلام شاهوردی با اشاره به این که شهید مقام بالایی پیش ایزد منان دارد خاطر نشان کرد: شهادت در اسلام جایگاه بالایی دارد. شهیدان دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و مدافعین حرم  با ایستادگی، ایثار و فداکاری زمینه سازی های بسیار بزرگی را برای پیشرفت کشور عزیز ایران در زمینه های مختلف صورت داده اند.

در ادامه این مراسم بعد از اتمام سخنان حجت الاسلام شاهوردی مداح محمد سینا سیمیاریان با مداحی و مرثیه خوانی به مناسبت ایام شهادت صدیقه طاهره(س) و همچنین زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان سرافراز انقلاب اسلامی، شهدای مدافع حرم و شهیدان گمنام ۸ سال دفاع مقدس مجلس را مستفیض کرد.

پیکر مطهر شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور پر شور مردم و مسئولین شهر محمودآبادنمونه بعد از زیارت و انجام مراسمات بدرقه شد تا برای تشییع و انجام بقیه اقدامات لازم به مرکز استان قزوین انتقال یابد.

لازم به ذکر است همزمان با مردم شهید پرور شهر محمودآباد نمونه مردم شهر اقبالیه نیز میزبان شهید گمنام دوران دفاع مقدس بودند.

 

خبرنگار : حسین طاعتی