شناسه خبر : 27745
۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
گزارش تفصیلی؛

مردم اقبالیه در گفتگو با شهر مینو

حماسه 9 دی بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچید/9 دی روز مردودی برخی از خواص است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ یکی از ویژگی‌های مهم این ایام یعنی حماسه بزرگ و تاریخی ۹ دی، مردمی بودن آن و حضور اقشار مختلف است. مقابله و ایستادگی مردم در برابر آخرین برنامه استکبار در فتنه سال ۸۸ نشان دهنده این مهم است که مردم ایران با تأسی به قرآن و ائمه(ع) و در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری در برابر مشکلات، محکم و استوار ایستاده اند و خواهند ایستاد.

متاسفانه گناه بزرگی که برخی از دست‌اندرکاران فتنه‌ها در کشور انجام میدهند، امیدوار کردن دشمن است؛ دشمن را امیدوار میکنند که میتواند منفذی در بین مردم، در بین عوامل گوناگون، در بین مسئولان نظام باز کند.حادثه‌ی نهم دی یک حادثه‌ی عجیبی است؛ به خاطر دلبستگی مردم به نظام بود. اینها نشان دهنده‌ی اعتماد مردم است. متأسفانه میشنویم همین طور در اظهارات مصلحت‌جویانه، مکرر میگویند: آقا اعتمادِ از دست رفته‌ی مردم را برگردانید! کدام اعتمادِ از دست رفته؟! در حماسه تاریخی ۹ دی دیدید که مردم به نظام اعتماد دارند، نظام را دوست دارند.
در این روز مردم حق فتنه گران را  در کف دستشان گذاشتند و با حضور گسترده خود به ریاکاران و دروغگویان و خیانتکاران نشان دادند که انها در اقلیت هستند، اقلیتی که حمایت های گسترده مالی و رسانه ای آمریکا، انگلیس و اسرائیل یک لحظه آنها را تنها نمی گذاشت.

 


به بهانه سالروز گرامیداشت حماسه تاریخی ۹ دی که  یادآور حضور انقلابی مردم ایران در مقابل فتنه‌گران است ، خبرنگار شهر مینو گزارش مردمی در  این خصوص تهیه کرده است:

امام جمعه اقبالیه در رابطه با رهنمود رهبر انقلاب گفت: ایشان قبل از فتنه هشدار های لازم را داده بودند منتها متاسفانه همین خواص کور و کر شده بودند و گوش به فرمان رهبر عزیزمان نبودند و اینجا بود که مقام معظم رهبری این افراد را خواص بی بصیرت نامید و طی صحبت هایی رهبر کبیر انقلاب فرمودند مردم عادی جامعه بصیرتشان بالاتر از این خواص و نخبگان بی بصیرت است .
در واقع نقش اصلی را رهبر عزیزمان در خاموش کردن این فتنه داشتند طوری که اول به صورت قانونمند فتنه گران را مجاب کردند تا بررسی دوباره ای انجام دهیم و بعد از بررسی مشخص شد اختلاف فاحشی در تعداد آرا مشاهده میشود .

محمدی خواه یکی از دانشجویان شهر اقبالیه گفت : در فتنه سال ۸۸ سلطنت طلب‌ها، فرصت طلب‌ها و منافقان همه برای براندازی نظام اسلامی همصدا شدند و متاسفانه عده‌ای بی‌بصیرت و خواص نیر با آنها همراهی کردند اما مردم در ۹ دی حضوری حماسی داشتند و آتش این فتنه ها را خاموش و ریشه‌کن کردند.


کبیری  راننده تاکسی با اشاره به اینکه فتنه گران هیچ‌گاه از پیشگاه ملت عذرخواهی نکرده اند  اظهار کرد: ما با شرکت هرساله خود در سالروز بزرگداشت حماسه ۹ دی  این راه را تا مجازات مجرمین ادامه خواهیم داد!

بابایی یکی از نویسندگان اقبالیه با بیان این که فتنه ۸۸ برگرفته از جریان ها و سیستم استکبار جهانی و برای براندازی نظام بود، اظهار داشت: حماسه ۹ دی بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچید.
وی ولایت پذیری و تبعیت از ولی فقیه را یکی از عوامل مهم در شکست فتنه پیچیده دشمن در ۸۸ دانست و اظهار کرد: ۹ دی، حضور گسترده مردم حول محور ولایت و امامت و رهبری بود.
این شهروند دهدشتی با تاکید بر اینکه سران فتنه در افکار عمومی مردم محاکمه شده اند، گفت: نمود محکومیت فتنه و سران آن، حضور گسترده و عمومی مردم در ۹ دی بود که پیام آن حضور عظیم، محکومیت سران فتنه است.

سعادتیان یکی از بازاریان اقبالیه  گفت: حرکت خودجوش مردم در روز ۹ دی جهت دفاع از ارزش ها و باورهای دینی نشان  داد که انقلاب خمینی حسینی  بوده و هست و ۹ دی برگ زرین دیگری از افتخارات مردم ایران  است و برای همیشه جاودانه است.

رحمانی پور ار فرهنگیان اقبالیه گفت: ۹دی، اوج بصیرت و آگاهی ملت ایران و روز مردودی بعضی از خواص است این روز روزی است که کسانیکه مدعی خط امام بودند، به آرمان های امام و رهبری خیانت کردند.

حسینی دانش آموزش متوسطه شهر اقبالیه در گفت و گو با خبرنگار شهرمینو اظهار داشت: حماسه ۹ دی را روز بیعت واقعی مردم با رهبری میدانم، این روز روزی است که ملت ایران اسلامی با خروش بصیرت مندانه ی خود بار دیگر دست فتنه گران و جهانخواران را از دست یابی به اهداف شوم خود بازداشت.
این دانش آموز بصیر اقبالیه عنوان داشت: خوشحالم در مملکتی زندگی می کنم که امنیت و آرامش در سایه درایت رهبری فرزانه و بصیرت مردم حرف اول را می زند.

رستمی یکی از کارمندان اقبالیه گفت : مردم مسلمان ایران در تظاهرات ۹ دی۸۸ با حضور چشمگیرخود، بصیرت و هوشیاری ملت مسلمان را به رخ جهانیان نشان دادند به طوری که این حضور پرشور برای همیشه به عنوان حماسه‌ای ماندگار در تاریخ ایران به ثبت رسید.
وی افزود هیچ وقت فراموش نمیکنم که مردم انقلابی کشورمان با شعارهایی نظیر «اینهمه لشکرآمده، به عشق رهبرآمده»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است»، «سبز فقط سبز علی، لعنت به سبز موسوی»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش عالم نتواند که جوابم دهد»، این حماسه پرشور را تاریخی کردند.

امیدواریم فتنه گران جزو خط قرمز های مسئولین شهری باشد و دشمنان جمهوری اسلامی ایران این را بدانند که مردم ولایتمدار ایران اسلامی، لحظه ای از رهبر خود جدا نمی شوند و در یک کلام، کشور ایران بصیر تر از آن هستند که با ترفندهای عده ای کوردل و جیره خوار دشمن، صحنه را خالی کنند.

 

کد خبر :  ۱۱۴۲

۳۲۸ total views, 1 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB