مردم با حضور پرشور دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کردند
مردم با حضور پرشور دین خود را به انقلاب اسلامی ادا کردند

افشین حقگو عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد نمونه در حاشیه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن و در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شهر مینو با اشاره به این که مردم محمود آباد نمونه همیشه در صحنه هستند گفت: امروز هم به مانند گذشته و حتی بهتر از سالیان قبل مردم شریف و ولایتمدار محمود آباد نمونه […]

افشین حقگو عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد نمونه در حاشیه راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن و در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شهر مینو با اشاره به این که مردم محمود آباد نمونه همیشه در صحنه هستند گفت: امروز هم به مانند گذشته و حتی بهتر از سالیان قبل مردم شریف و ولایتمدار محمود آباد نمونه با حضور پرشور خود دینی که بر گردن داشتند را به انقلاب اسلامی ادا کردند.

عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد نمونه در ادامه اظهار کرد: تجمع مردم کشور عزیزمان ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمامی مناطق کشور نشان از علاقه به انقلاب اسلامی و این نظام مقدس دارد و امیدوارم در آینده هم تداوم داشته باشد تا مردم با حضور پررنگ خود مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی بزنند.

افشین حقگو با بیان اینکه انقلاب اسلامی از سال ۵۶ تا به امروز سختی های فراوانی را پشت سر گذاشته است افزود: انقلاب اسلامی فراز و نشیب های زیادی را پشت سر نهاده و یک مسیر طولانی و سختی را طی کرده است.

وی ضمن اشاره به این که کشور برای انقلاب اسلامی بها زیاد و گرانبهایی پرداخته است ادامه داد: در گذشته نزدیک دیدیم که چطور آمریکا و سایر دشمنان انقلاب اسلامی با تهدید ها و تحریم ها درصدد جلوگیری از پیشرفت انقلاب بودند.

عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد نمونه گفت: در قبال خون پاک شهدا در انقلاب، ۸ سال جنگ تحمیلی و مدافعین حرم ما نیز موظفیم راه آنان را ادامه داده و از انقلاب محافظت کنیم.

افشین حقگو اذعان داشت: وظایفی بر عهده ما مردم است که اولین وظیفه اتحاد و همدلی می باشد. هر کسی در هر جایگاهی که است  به دو صورت باید نسبت به انقلاب ادای دین کند اولین که در صحنه حضور داشته باشد و دوم این که با توجه به تخصص و مهارت خود باید به این کشور کمک کند و تخصص خود را برای مردم این مرز و بوم به کار ببرد تا این کشور روز به روز به پیشرفت خود ادامه دهد.