مردم به کالای ایرانی اعتماد کنند/ گره مشکلات اقتصاد به دست مردم باز می شود
مردم به کالای ایرانی اعتماد کنند/ گره مشکلات اقتصاد به دست مردم باز می شود

سرگرد مهدی صادق‌پور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) قزوین، در گفتگور با سرویس خبری شهرمینو در قزوین، در تبیین شعار سال اظهار کرد: مطرح شدن حمایت از کالای ایرانی به عنوان شعار و راهبرد سال توسط مقام معظم رهبری انتخابی به حق و شایسته بوده است. وی با اشاره به جنگ اقتصادی در جامعه امروز تصریح […]

سرگرد مهدی صادق‌پور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) قزوین، در گفتگور با سرویس خبری شهرمینو در قزوین، در تبیین شعار سال اظهار کرد: مطرح شدن حمایت از کالای ایرانی به عنوان شعار و راهبرد سال توسط مقام معظم رهبری انتخابی به حق و شایسته بوده است.
وی با اشاره به جنگ اقتصادی در جامعه امروز تصریح کرد: در جامعه امروز که با جنگ اقتصادی روبه‌رو است یقینا حمایت از کالای ایرانی می‌تواند موجب افزایش تولیدات داخلی و هم‌چنین افزایش اشتغال در کشور که علاجی برای معضل بیکاری و مقابله با جنگ اقتصادی است، شود.
این مسئول ابراز داشت: بخش عمده حمایت از کالای ایرانی بر عهده مسئولین و به‌ویژه قوه مقننه و قوه مجریه می‌باشد هرچند که نقش تولیدکنندگان و آحاد ملت نیز در این زمینه بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) قزوین با اشاره به نقش مسئولین در حمایت از تولیدات داخلی مطرح کرد: امروز مسئولین می‌توانند با برداشتن قوانین مزاحم و دست و پاگیری چون معضلات بیمه، موضوعات مربوط به کارفرما و کارگر و هم‌چنین موضوع بازپرداخت سنگین وامها از سر راه تولیدکنندگان تا حد زیادی سبب افزایش تولیدات کشور شوند.
صادق‌پور بیان کرد: وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور نیز می‌توانند نقش بسزایی را در حمایت از کالاهای ایرانی داشته باشند و سفرا باید در سفرهای خارجه خود علاوه بر توجه به مباحث سیاسی نسبت به مباحث اقتصادی کشور و بحث بازاریابی و صادرات کشور نیز حساس باشند.
وی تشریح کرد: مسئولین باید نسبت به کیفیت کالاهای داخلی توجه داشته و تولیدکنندگان نیز باید با افزایش کیفیت کالاهای تولیدی خود با توان هرچه بیشتر در بازارهای رقابتی موجود حضور داشته و محصولاتی با کیفیت مطلوب را تولید و صادر کنند.
این مسئول در خاتمه با اشاره به نقش مردم در حمایت از کالای داخلی خاطرنشان کرد: مردم باید به تولیدات داخلی اعتماد کرده و بدانند تنها راه آبادانی کشور و برون رفت از مشکلاتی چون بیکاری و ناهنجاری‌های موجود در جامعه حمایت از کالای داخلی است و باید نسبت به کالای ایرانی تعصب داشته باشند.