گزارش شهر مینو از برگزاری راهپیمایی روز قدس:

“مرگ بر آمریکا” شعار واحد راهپیمایان علیه استکبار/ مردم آتش به اختیار عمل کردند

مردم امروز با لبیک به پیام امام خامنه‌ای همانند سال‌های گذشته باوجود گرما و تشنگی 16 ساعته و روزه‌داری، حضوری چشمگیر و پرشور داشتند و حماسه‌ای دیگر خلق و نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس، نسل‌کش، منفور و کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری شهرمینو، مراسم راهپیمایی روز قدس صبح امروز در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از ساعت ۱۱ و با حضور اقشار مختلف مردم در اقبالیه از خیابان امام، مقابل ساختمان کمیته امداد امام خمینی(ره) تا مصلی برگزار شد و در همان دقایق اولیه مردم شهید پرور و ولایت مدار اقبالیه حضور پر شور و وصف ناپذیر خود را به نمایش گذاشتند.

مردم امروز با لبیک به پیام امام خامنه‌ای همانند سال‌های گذشته باوجود گرما و تشنگی ۱۶ ساعته و روزه‌داری، حضوری چشمگیر و پرشور داشتند و حماسه‌ای دیگر خلق و نفرت و انزجار خود را از رژیم منحوس، نسل‌کش، منفور و کودک‌کش صهیونیستی اعلام کردند.

به میان مردم رفتیم ، پیر مردان و پیر زنانی را دیدیم که شاید عصا در دست داشتند اما جوانی روحشان امید را فریاد می زد و لبیک به ندای رهبرشان را دلیل بر این حضور با شکوه می دانستند و می گفتند اسلام در مرزهای جغرافیایی نمی گنجد، باید بیائیم حتی چند قدم.

کودکانی بودند با صورت های رنگ شده ، صورتی که یکصدا با سیرتشان آزادی فلسطین را آرزو می کردند. کودکانی که با پدر و مادرشان هم قدم شده بودند، تا روحیه استکبارستیزی خود را از کودکی نشان دهند، تا از اینجا با کودکان مظلوم فلسطینی هم صدا شوند و طنین مرگ بر صهیونیسم را سر دهند و خواستار آزادی شوند.

و پیرزنی تسبیح به دست با مشتی گره خورده برائت از ظالمان و فریاد وحدت را چون ذکری فریاد می زد.

دختر جوان به عنوان یک روزه دار این راهپیمایی را تکمله ای بر قبولی روزه اش می دانست و می گفت تکلیفی است به عنوان یک مسلمان بر گردن ما و باید انجام شود.

مردم با راهپیمایی روز قدس از اقدام موشکی حمایت کردند و همچنین نمونه‌ای از موشک‌ ذوالفقار ساخت ایران در مسیرهای راهپیمایی روز قدس امروز در معرض دید راهپیمایان قرار گرفته و اقتدار و قدرت ایران و ایرانی به نمایش گذاشته شد.

در این میان گروه های مختلف از جانبازان و پاسداران و ورزشکاران نیز دیده میشد که به سمت مصلی در حال حرکت بودند.

جوانان رزمنده نیز، هنرهای خود را برای مقابله با داعش و متجاوزگران به نمایش گذاشتند.

جوانان نیز با در دست داشتن بنرهایی خواستار لغو سند ننگین ۲۰۳۰ و اجرای اسناد پیشرفت ایرانی اسلامی بودند.

حاشیه های مهم این راهپیمایی می توان به آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل توسط مردم اشاره کرد. این استکبارستیزی در حالی انجام شد که خیلی ها در سال های اخیر تلاش خود را کرده اند که ملت ایران را بی تفاوت نسبت به خیانت های امریکا نشان دهند و خواستار صلح نشدنی در مقابل شیطان بزرگ شوند. اما تلاش‌های انجام شده بی فایده بوده، چنانچه تصاویر نشان از آن دارد که تنها صدای واحدی که همچنان از ایران به جهان مخابره می شود ، همان جمله امام خمینی (ره) است که “آمریکا شیطان بزرگ است ”

۹۷۸ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB