مسئولان دستگاه های اجرایی، خدمات جمهوری اسلامی را برای مردم منعکس کنند
مسئولان دستگاه های اجرایی، خدمات جمهوری اسلامی را برای مردم منعکس کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو، همزمان با دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب به همت پایگاه مقاومت بسیج امام مهدی(عج)، با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیداشهدا(ع) و مردم در شهرک شیداصفهان برگزار شد. حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در این مراسم با تسلیت ایام […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو، همزمان با دهه مبارک فجر مراسم جشن انقلاب به همت پایگاه مقاومت بسیج امام مهدی(عج)، با حضور امام جمعه شهر اقبالیه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سیداشهدا(ع) و مردم در شهرک شیداصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام سید مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در این مراسم با تسلیت ایام فاطمیه و تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: ایام‌الله دهه مبارک فجر تجسم اراده و عظمت امام خمینی‌(ره) و ملت بزرگ، ولایی و انقلابی ایران اسلامی است، دهه فجر بهترین فرصت انتقال ارزش های انقلاب به نسل جوان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: باید تلاش کنیم تا جوانان جامعه را با اهداف و فلسفه پیدایش و شکل‌گیری انقلاب اسلامی آشنا کنیم و نسبت به سال‌های گذشته برنامه‌های بزرگداشت این ایام با شکوه و عظمت بیشتری برگزار شود، در واقع مردم ایران به نام اسلام و برای اسلام قیام کردند و با تحمل رنج‌ها و سختی‌های فراوان نتیجه زحمات خود را در ۲۲ بهمن ماه سال ۵۷ گرفتند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

فاطمیان بیان کرد: ایام الله دهه مبارک فجر فرصت مناسبی برای آشنایی مردم با دستاوردهای انقلاب اسلامی است و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی باید از این فرصت برای انعکاس خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنند.

امام جمعه شهر اقبالیه تصریح کرد: خدمت به مردم از دستور کار این انقلاب است و مسؤولان باید هوشیار بوده و در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری کوشاتر از قبل باشیم تا ضمن عمران و آبادانی، توطئه‌های دشمنان را هم نقش برآب کنیم.

فاطمیان در خاتمه ابراز کرد: ملت همیشه در صحنه ایران با آگاهی کامل و در سایه ولایت مقام معظم رهبری آرزوهای دشمنان انقلاب اسلامی را به یأس و ناامیدی تبدیل کردند و این بار هم در روز یکشنبه ۲۲ بهمن ماه حضور پرشوری خواهند داشت تا مشت محکمی به یاوه گویان داخلی و خارجی بزنند.