شناسه خبر : 27805
۱۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲
امام جمعه موقت اقبالیه؛

مسئولین به جای شعار دادن و نوشتن حقوق شهروندی به فکر خدمت به مردم باشند و عوام فریبی نکنند

مسئولین بدانید که مشکل مردم آزاد شدن سران فتنه از حصر نیست . اصلا حصر کمترین درخواست مردم برای فتنه گران است و اینها باید اعدام شوند نه یکبار بلکه چندین بار . مسئله اصلی بیکاری ، اشتغال ، اقتصاد و حقوق های نجومی می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ حجت‌الاسلام علی معبودی در خطه‌های عبادی، سیاسی نماز جمعه این هفته شهر اقبالیه که ظهر امروز در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد با اشاره به اسامی و نام‌های قیامت اظهار داشت: قیامت بیش از صد نام دارد که هر کدام از اسامی دارای حقیقت و رازهای نهفته است.
وی افزود: یوم‌الفصل یکی از نام‌های قیامت به معنی روز جدایی است که در این روز حق از باطل، نیکوکار و بدکار که قاضی آن خداوند بوده و به درستی قضاوت می‌کند از هم جدا خواهند شد.
امام جمعه موقت شهر اقبالیه با اشاره به حماسه ۹ دی عنوان کرد: ۹ دی در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» به یوم‌الله ماندگار تبدیل شده است.


معبودی تصریح کرد: در این روز ماندگار و تاریخی، ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه‌ای دیگر آفریدند و بار دیگر دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساختند.
وی خاطرنشان کرد: از دوران دفاع مقدس تا رشادت‌های جوانمردان و پیشرفت‌های هسته‌ای و حماسه ۹ دی همه نمونه‌هایی بارز از عظمت و ایستادگی ملت ایران است.
امام جمعه موقت شهر اقبالیه یادآور شد: ماندگاری یوم‌الله ۹ دی به بلندای ابدیت خواهد بود و غبار فراموشی هرگز بر این حرکت نورانی نخواهد نشست .

معبودی گفت: دشمن هنوز از پا نیفتاده و قصد ضربه زدن به نظام را دارد و درصدد است با نفوذ خود، روح مقاومت ملت را در ریشه بخشکاند.
وی با اشاره به بیانات امام خمینی‌(ره) در خصوص انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: رمز بقای انقلاب اسلامی همان انگیزه الهی و وحدت مردم بوده که به عنوان رمز پیروزی انقلاب است.
امام جمعه موقت شهر اقبالیه تصریح کرد: ۹ دی روز قدردانی از نعمت الهی، ولایت فقیه، وحدت و بصیرت مردم و تذکر به یکدیگر برای شکرگزاری به درگاه الهی است.

معبودی اضافه کرد: انتخابات ۸۸ یک رکورد جهانی بود و تعدادی با سربازی کردن برای استکبار جهانی این واقعه شیرین را در کام ملت تلخ کردند و این نعمت را به نقمت تبدیل کردند . عده ای از خواص تا به امروز حاضر نیستند حتی اسمی از فتنه برده شود این افراد دو دسته اند، دسته اول کسایی که تا الان نفهمیدند که واقعه سال ۸۸ فتنه بوده است خب باید به هوش این افراد شک کرد اصلا چرا اینها جزو خواص شده اند .اصلا چرا ادعا میکنند که رئیس این جناح و سازمان و ارگان و … هستیم .دسته دوم افرادی هستند که آگاهانه و عامدانه نمیخواهند بگویند که سال ۸۸ فتنه ای رخ داده است چرا که اگر از کلمه فتنه استفاده کنند باید در مقابل مردم پاسخگو باشند .

این مقام مسئول در ادامه افزود : مسئولین بدانید که مشکل مردم آزاد شدن سران فتنه از حصر نیست . اصلا حصر کمترین درخواست مردم برای فتنه گران است و اینها باید اعدام شوند نه یکبار بلکه چندین بار . مسئله اصلی بیکاری ، اشتغال ، اقتصاد و حقوق های نجومی می باشد . مسئولین به جای شعار دادن و نوشتن حقوق شهروندی به فکر خدمت به مردم باشند و عوام فریبی نکنند . ایجاد شغل جزو حقوق شهروندی نیست !؟ . رفع فساد اداری جزو حقوق شهروندی نیست !؟ . معرفی نجومی بگیران به مردم و دادگاه جزو حقوق شهروندی نیست !؟.

امام جمعه موقت اقبالیه یادآور شد : دشمن بعد از حادثه فتنه به قدری گستاخ شد که براحتی هر نوع تحریمی را علیه ایران اجرا میکند . از مسئولین میخواهیم به جای حمایت از فتنه گران بیایید از مردم حمایت کنید و فراموش نکنید ذخیر نظام مردم محرومی هستند که پای انقلاب ایستاند و برای این کشور شهید دادند . درود خدا بر مردمی که روز ۹ دی با حضور خود آب سردی بر آتش فتنه ریختند . این مردم بصیر با حضور خود در ۹ دی فتنه را تبدیل به فرصت نمودند .
نماز جمعه این هفته شهر اقبالیه به امامت حجت الاسلام علی معبودی امام جمعه موقت شهر اقبالیه در محل مصلی این شهر اقامه شد.

 

عکاس : ابوالفضل همتی

کد خبر :  ۱۱۴۳

۳۰۹ total views, 1 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB