مسئولین رضایت خدا و خواست مردم را در نظر بگیرند/حضور پرشور تلنگری به مسئولین
مسئولین رضایت خدا و خواست مردم را در نظر بگیرند/حضور پرشور تلنگری به مسئولین

خانم گونجی فرمانده حوزه بنت الهدی (س) ناحیه امام سجاد (ع) قزوین که در حاشیه ی راهپیمائی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شهرمینو اظهار کرد: ضرورت حضور مردم در همه راهپیمایی حس میشود چرا که این حضور دو پیام عمده و مهم برای جهانیان دارد اولین پیام آن برای دشمنان خارجی که مردم […]

خانم گونجی فرمانده حوزه بنت الهدی (س) ناحیه امام سجاد (ع) قزوین که در حاشیه ی راهپیمائی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شهرمینو اظهار کرد: ضرورت حضور مردم در همه راهپیمایی حس میشود چرا که این حضور دو پیام عمده و مهم برای جهانیان دارد اولین پیام آن برای دشمنان خارجی که مردم با اتحادشان و حضورشان نشان میدهند که پای انقلاب و ارزشهایش همچنان ایستاده اند و هیچ قدرتی نمیتواند این اتحاد را بشکند.

وی در ادامه افزود: پیام دوم برای مسئولین کشور است که باید بدانند مردم راهشان انقلابی و پیرو رهبری است و همین موجب می‌‌شود که اگر مسئولی هم مسیر و هم پیمان مردم باشد با انرژی بیشتر در همین مسیر حرکت می‌کند و اگر مسئولی دید راهش از این مسیر کج شده است بداند خلاف خواسته‌ی مردم است و این مردم همیشه با مراقب ارزشهایشان هستند که کسی به آن آسیب نزند.

گونجی در ارتباط با حضور مردم نسبت به سالهای پیش گفت: حضور مردم پر رنگ‌تر از سال‌های گذشته بود و از روحانیون تا مسئولین در همه اقشار برای گرامیداشت انقلاب امروز آمده بودند و تا تکلیفشان را برای انقلاب ادا کنند.

فرمانده حوزه بنت الهدی(س) با بیان اینکه مردم نسبت به وضع موجود انتقاد دارند ولی پای انقلاب هستند تصریح کرد: متاسفانه از تظاهرات و خواسته های مردم دشمن سوءاستفاده کرد و ما کم کم تظاهرات را به سمت اغتشاشات بردند که دیگر مردم عادی در آن حضور نداشتند بلکه کسانی که هدایت شده‌ی دشمنان داخلی، منافقان و دشمنان خارجی از جمله شیطان بزرگ امریکا،انگلیس و اسرائیل بودند به آشوبگری پرداختند.
گونجی ادامه داد: هدف اغتشاشگران را در  شعارهایشان میتوانستیم ببینیم همان هدف دشمن که اصل نظام و رهبری است که همه ی این اغتشاشات و آشوبگری ها به نفع دشمنان ولایت و اسلام بود.

گونجی یادآور شد: کم کاری مسئولین و گاهی بی مسئولیتیشان موجب شده که مردم نسبت به وضع موجود انتقاد داشته باشند چرا که ما میتوانستیم با تکیه بر این شعار که ” ما می‌توانیم ” خیلی بهتر و پیشرفته تر از این چیزی که هستیم، باشیم. مسئولینی هم هستند که به فرموده‌ی مقام معظم رهبری به خاطر غفلت و بی بصیرتیشان کارهایی اتجام می‌دهند که بیشتر به ضرر مردم است.

وی با بیان اینکه بخشی از مسئولیت مسئولین برعهده ی مردم است افزود:اینکه همچین مسئولینی داریم بخشی از آن به خاطر انتخاب مردم است و به قول وصیت‌نامه‌ی شهیدی که فرمود: ” رای حق الناس است و با هر رای‌مان باید در آن دنیا پاسخگوی خون پاک شهدا باشیم” پس بخشی از این مسئولیت ها با انتخاب مردم و بر عهده‌ی مردم است و مردم با معیار حق نه با تکیه بر وعده ها انتخاب صحیحی داشته باشند.

گونجی بیان کرد:مسئولین باید بدانند که مسئولیت مهمی بر عهده دارند اهداف و وعده هایشان را که در انتخابات می‌دادند، فراموش نکنند و به انتقادات مردم هم توجه کنند. بر اساس قانون اساسی کشور با تکیه بر توان داخلی فعالیت کنند. مسئولین چه کسانی که با رای مردم چه کسانی که انتصابی هستند باید در ابتدا رضای خدا را در نظر بگیرند و سپس خواست مردم را که با تولید ملی و ایجاد اشتغال می‌توانند وضع اقتصادی را بهبود ببخشند تا ما کاسه گدایی در برابر دشمن به دست نگیریم و با عزت و اقتدار در جهان ظاهر شویم کاری که امام با انقلاب انجام داد و دست بیگانگان را از کشورمان کوتاه کرد.

فرمانده حوزه بنت الهدی در آخر از مردم به علت حضور با بصیرتشان تشکر کرد و اظهار کرد: از همه مردم با بصیرت که با حضورشان عهد دوباره با انقلاب و امام و راه شهدا بستند ممنون هستیم و از خدا میخواهیم که همیشه کمک حالمان باشد تا انقلابی‌تر بمانیم و این انقلاب را به دست صاحب اصلیش امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف برسانیم.