مسئولین شرکت برق استان قزوین جوابگوی سوالات مردم شریف محمود آباد نمونه بودند
مسئولین شرکت برق استان قزوین جوابگوی سوالات مردم شریف محمود آباد نمونه بودند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مدیران ، معاونین و کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در جلسه ای به سوالات مردم شریف شهر محمودآباد نمونه در مصلی نماز جمعه این شهر پاسخ دادند. مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: برق به عنوان یکی از عناصر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ مدیران ، معاونین و کارشناسان شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در جلسه ای به سوالات مردم شریف شهر محمودآباد نمونه در مصلی نماز جمعه این شهر پاسخ دادند.

مهندس سعید بهادیوند چگینی مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین گفت: برق به عنوان یکی از عناصر مهم زندگی مردم محسوب می شود و در بیشتر کارهای روزمره زندگی نقش اساسی را ایفا می کند.

وی با بیان این که صنعت برق جز صنعت های مادر محسوب می شو ادامه داد: برق یک صنعت است اگر ماشینی خراب می شود اگر خود ما انسان ها هم مریض می شویم برق هم ممکن است یک سری اتفاقاتی در شریان آن رخ دهد که باعث قطعی آن شود.

این مقام مسئول افزود: همکاران ما در اقصی نقاط کشور تمام تلاش خود را بعد از قطع برق انجام می دهند ولی بعضی از شهروندان در این مقوله صبوری به خرج نمی دهند اتقاق قطعی برق را همکاران ما تیر به تیر و وجب به وجب باید بررسی نمایند تا عیب به وجود آمده را پیدا کنند تا متوجه شوند این حادثه در کجا رخ داده است و نواقص آن را برطرف کنند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین بیان کرد: تمامی روستا های استان قزوین دارای برق هستند در حال حاضر روستای بدون برق در استان قزوین نداریم.

مهندس سعید بهادیوند چگینی اذعان کرد: خدمات رسانی شرکت برق ۲۴ ساعته است و هر عزیزی به مشکل برخورد کند می تواند با شماره ۱۲۱ تماس حاصل فرماید تا در اسرع وقت همکاران ما مشکل آن را برطرف کند.

وی اظهار کرد: هر چقدر مردم ما بتوانند قبوض خود را زودتر پرداخت نمایند ما نیز می توانیم با داشتن بوجه کافی خدمات رسانی بهتری را به مردم شریف ارائه دهیم.

این مقام مسئول با بیان این که شرکت برق ۱۶۰۰ نیرو در سراسر استان قزوین دارد که آماده خدمت رسانی به مردم شریف استان هستند گفت: اگر کاستی هایی وجود دارد قسمتی از آن بابت کمبود اعتبارات می باشد. مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین ادامه داد: این موضوع فقط مربوط به استان قزوین نیست سایر استانها نیز با این مشکل دست و پنجه نرم می کنند میزان قطعی برق استان قزوین فوق العاده پایین است و جز استان های برتر کشور محسوب می شویم.

وی با اشاره به این که  هر کاری امروزه انجام می شود نیازمند برق است  اذعان کرد: ما در حدود ۳۶۰۰ کارخانه در استان قزوین داریم که کمترین میزان قطعی برق مواجه هستند ۲۵ درصد برقی که ارائه می دهیم مختص کشاورزان و مرغداری ها و پرورش آبزیان است.

این مقام مسئول در پایان بیان کرد: از شهروندان عزیز تقاضا داریم در مصرف برق صرفه جویی کنند و در هنگام قطعی برق صبوری داشته و نهایت همکاری را با شرکت برق انجام دهند.

 

خبرنگار : حسین طاعتی