هواخواهان لیبرالیسم به‌دنبال تحریف امام(ره) هستند/ بزرگترین معروف شناساندن «آمریکا» به مردم است
هواخواهان لیبرالیسم به‌دنبال تحریف امام(ره) هستند/ بزرگترین معروف شناساندن «آمریکا» به مردم است

حجت الاسلام موسی رجبی رزانی در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو، گفت: نظام سلطه و دشمنان انقلاب اسلامی با متحمل شدن شکست‌های پی‌درپی در مقابل جمهوری اسلامی ایران، به‌ویژه در فتنه ۸۸، یک‌بار دیگر سناریوی پیچیده و بسیار خطرناکی را طراحی کرده است. رجبی با تأکید بر اینکه در هر زمان و مکانی از اندیشه […]

حجت الاسلام موسی رجبی رزانی در گفت و گو با خبرنگار شهر مینو، گفت: نظام سلطه و دشمنان انقلاب اسلامی با متحمل شدن شکست‌های پی‌درپی در مقابل جمهوری اسلامی ایران، به‌ویژه در فتنه ۸۸، یک‌بار دیگر سناریوی پیچیده و بسیار خطرناکی را طراحی کرده است.

رجبی با تأکید بر اینکه در هر زمان و مکانی از اندیشه های امام راحل کوتاه‌ آمدیم دچار کاستی و نقصان شده‌ایم خاطر نشان کرد: لازم است از این اندیشه‌ها که برگرفته از اسلام ناب محمدی است تخطی نکنیم و همواره اندیشه های امام‌خمینی(ره) را در محور هر برنامه و فعالیت خود قرار دهیم.

معاون تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) قزوین گفت: بزرگداشت سالروز ارتحال امام و حضور حماسی مردم در این مراسم حرف‌های زیادی را به دنیا ثابت کرد از جمله اینکه مردم از آرمان های امام کوتاه نیامدند و این یک شعار بسیار بلند جهانی است که به دنیا ارسال شد.

رجبی رزانی خاطر نشان کرد: برداشت غلط و تحریف‌آمیز از اندیشه‌ها و اصول مکتب امام خمینی(رحمت‌الله علیه) دور جدیدی از پروژه‌ی امام‌زدایی و تحریف خط امام(ره) است که با هدف حساسیت سنجی خواص و آحاد مردم نسبت به محکمات انقلاب اسلامی و نیز با هدف ریل‌گذاری سیاسی، از سوی تجدیدنظرطلبان و هواخواهان لیبرالیسم و عدول کردگان از اندیشه‌های امام عظیم‌الشأن راحل، آغاز شده است.

وی در خصوص تاکیدات مقام معظم رهبری باتوجه به عملکرد دشمن مستکبر و منافق در رابطه با تحریف شخصیت امام (ره) اظهار داشت: تحریف شخصیت‌ها به این ترتیب است که ارکان اصلی شخصیت آن انسان بزرگ یا مجهول بماند یا غلط معنا شود یا به‌صورت انحرافی و سطحی معنی شود.

این استاد اخلاق با اشاره به وظایف ملت ایران در مقابل این توطئه متذکر شد: اگر ملت ایران بخواهد به آن هدف‌ها برسد، بخواهد این راه ادامه دهد، باید راه امام بزرگوار را درست بشناسد، آرمانهای امام (ره) و اصول او را درست بشناسد، و نگذارد شخصیت امام را تحریف کنند.

رجبی رزانی با اشاره به دیدگاه مقام معظم رهبری در خصوص شعار«مرگ برآمریکا» خاطرنشان کرد: بزرگترین معروف در حال حاضر شناساندن آمریکا به مردم است که مردم چه در داخل کشور و چه آحاد مردم دنیا، اگر استکبار جهانی که دست آن به خون مردم مظلوم آغشته است و حاضر به عذر خواهی نیست را بشناسند هرگز از آن تبعیت نخواهند کرد.

معاون تعلیم و تربیت سپاه امام سجاد(ع) قزوین گفت: نهی از منکر همان شعار مرگ بر آمریکا است که مردم را از ارتباط با آمریکا و تن دادن به خواسته های این استکبار جهانی نهی می‌کند.

رجبی تأکید کرد: راهکار مقابله با دشمنان، شناختن و شناساندن دقیق و صحیح سیره امام (ره)، راه امام (ره) را بدون تحریف برای مردم بیان کردن، جدا سازی اسلام آمریکایی از اسلام ناب محمدی که از مبانی و اصول فکری امام خمینی(ره)بود و اعتماد و اتکا به قدرت لایزال حق تعالی و بی اعتمادی به قدرتهای متکبر از جمله راهکارهای مقاومت در برابر توطئه های دشمنان است.

رجبی رزانی در خاتمه به آسیبهای تحریف شخصیت امام(ره) اشاره کرد و گفت: سیطره اسلام منحرف شده از صراط مستقیم مثل اسلام آمریکایی، تفرقه افتادن بین ملت و مسئولین، تفرقه اندازی بین اقوام و مذاهب، در حاشیه مانده محرومین و مستضعفین، بی اعتمادی به مردم ،اعتماد بی جا به استکبار و قدرتهای پوشالی از آسیبهای تحریف شخصیت امام(ره) است.

انتهای پیام/۱۰۰۱*