شناسه خبر : 27860
۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۲
امام جمعه شهر اقبالیه؛

مشکلات سیاسی و امنیتی در اقبالیه وجود ندارد

مردم شهر اقبالیه افرادی متدین و مذهبی بوده و به همین دلیل در خصوص مسائل سیاسی و امنیتی مشکل خاصی در این شهر وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو؛ حجت‌الاسلام سید‌مرتضی فاطمیان در دیدار و گفت‌وگو با معاون سیاسی، امنیتی استاندار قزوین که در سالن جلسات معاونت سیاسی استانداری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: مردم شهر اقبالیه افرادی متدین و مذهبی بوده و به همین دلیل در خصوص مسائل سیاسی و امنیتی مشکل خاصی در این شهر وجود ندارد.

وی عنوان کرد: مردم، مدیران و مسؤولان شهر اقبالیه خواستار حضور هرچه بیشتر مسؤولان استانی و نگاه ویژه آن‌ها به این شهر هستند.

امام جمعه شهر اقبالیه افزود: هر فردی که به این نظام و انقلاب اسلامی ارادت و علاقه دارد، باید به مردم خدمت کند و از کار و تلاش مضاعف خود خسته نشود.

فاطمیان با بیان اینکه مردم در طول انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها پیشگام بوده‌اند، تصریح کرد: مردم در این خصوص کوتاهی نکرده‌اند، بنابراین مسؤولان هم باید به مردم خدمت کنند و همه در کنار یکدیگر در زمینه توسعه، رشد و پیشرفت کشور گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: همه مردم و مسؤولان باید همبستگی و اتحاد خود را حفظ کرده و در زمینه رشد و توسعه استان قزوین و شهر اقبالیه گام بردارند.

امام جمعه شهر اقبالیه با بیان اینکه خوشبختانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، اقدامات خوب و قابل توجهی در استان و بخش مرکزی صورت گرفته است، یادآور شد: امروز این اقدامات قابل لمس بوده و در تمام بخش‌ها تحول و توسعه صورت گرفته است.

فاطمیان مطرح کرد: مردم هوشیار و آگاه ایران با وجود مشکلات فراوان، همیشه در صحنه‌ها بوده‌ و حمایت خود را اعلام کرده‌اند.

گفتنی است، در این دیدار مرتضی علیخانی بخشدار مرکزی قزوین، محمد پیری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اقبالیه حضور داشتند.

کدخبر: ۷۲/ع/۱۷

۳۷۸ total views, 2 views todayپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB