مهم ترین تدبیر امروز دشمن شایعه پراکنی برای تغییر افکار عمومی است/ جنگ نرم اولویت اصلی دشمن است
مهم ترین تدبیر امروز دشمن شایعه پراکنی برای تغییر افکار عمومی است/ جنگ نرم اولویت اصلی دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ حجت‌الاسلام مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اقبالیه ابتدا ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و به همین مناسبت گرامی‌داشت روز پرستار و بهورز را تبریک گفت و ضمن اشاره به دیدار سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عنوان […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرمینو؛ حجت‌الاسلام مرتضی فاطمیان امام جمعه شهر اقبالیه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اقبالیه ابتدا ولادت با سعادت حضرت زینب کبری(س) و به همین مناسبت گرامی‌داشت روز پرستار و بهورز را تبریک گفت و ضمن اشاره به دیدار سیزدهمین اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی با مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عنوان کرد: در این دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی برخی از مهم‌ترین مسائل مبتلا به جهان اسلام را مطرح کرد و نمایندگان کشور های مختلف را نسبت به لزوم توجه جهان اسلام به مسائل اصلی خود و غافل نشدن از آن، امکان شکست استکبار در جنگ نرم همانطور که در جنگ سخت با شکست مواجه شد، لزوم توجه به مسائل مهم فلسطین و جنبه های مختلف آن، لزوم برملا کردن دروغ‌های آمریکا در خصوص حقوق بشر و مبارزه باتروریسم، وجوب حرکت علمی میان مسلمین برای مقابله با دشمنی‌های غرب، تلاش برای خارج کردن جهان اسلام از هیمنه رسانه‌ای دروغ پرداز غرب، شناخت خائنان به جهان اسلام و همکاری کنندگان با دشمنان اسلام و ایران و شناخت تجربه موفق جمهوری اسلامی که الگویی برای کشور های مسلمان است دعوت کرد.

در ادامه امام جمعه شهر اقبالیه به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و اذعان داشت: مهم ترین تدبیر امروز دشمن شایعه پراکنی برای تغییر افکار عمومی است.

خطیب نماز جمعه در ادامه تصریح کرد: جنگ نرم مواجهه استکبار با ما میباشد. همه این را امروز فهمیده‌اند که مواجهه استکبار با نظام جمهوری اسلامی دیگر از نوع مواجهه دهه اول انقلاب نیست. در آن مواجهه، زور آزمایی کردند و شکست خوردند. مواجهه سخت بود، ایجاد جنگ و کودتا بود چراکه در اول انقلاب کودتا راه انداختند شکست خوردند، جنگ تحمیلی را به راه انداختند که هشت سال به طول انجامید و شکست خوردند بنابراین احتمال جنگ سخت علیه جمهوری اسلامی ضعیف است، البته باید همیشه نسبت به همه جوانب هوشیار بود و جنگ سخت اولویت استکبار در مواجهه با نظام اسلامی نیست.
فاطمیان جنگ نرم را اولویت دشمن دانست و افزود: جنگ به وسیله ابزارهای فرهنگی و نفوذ به وسیله دروغ و شایعه پراکنی از ابزارهای جنگ نرم است.
وی در ادامه مردم و مسوولین را به توجه به رهنمود های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب دعوت کرو و گفت: نا امید کردن ملت نسبت به نظام اسلامی و دلسرد کردن ملت از طریق تبلیغات و شایعه پراکنی، نابود کردن اعتقاد و ایمان مردم و مانع تراشی برای حل مشکلات معیشتی از اهداف دشمنان نظام اسلامی است.

امام جمعه شهر اقبالیه در پایان ضمن اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری و کسانی که به مذاکره با آمریکا امید می‌بندند عنوان کرد: ما ناگزیز باید به تمامی تعهدات خود عمل کنیم اما طرف مقابل با طرق مختلف، با خدعه و با تقلب از تعهدات خود سر باز می‌زند و به تعهدات خود عمل نمی‌کند این چیزی است که ما امروزدر مقابل چشم خودمان می‌بینیم و این امر به جمهوری اسلامی خسارت زیادی وارد می‌کند.