نجات ۲۶ مسافر از حریق اتوبوس
نجات ۲۶ مسافر از حریق اتوبوس

به گزارش امیرحسین آقائی خبرنگار حوادث پایگاه خبری شهر مینو؛  سانحه آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در آزادراه قزوین-رشت رخ داد که خوشبختانه هیچ تلفاتی به همراه نداشت. سرهنگ نصراله بیگلری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حریق یک دستگاه اتوبوس در محور آزاد راه “قزوین-رشت”، بلافاصله […]

به گزارش امیرحسین آقائی خبرنگار حوادث پایگاه خبری شهر مینو؛  سانحه آتش سوزی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در آزادراه قزوین-رشت رخ داد که خوشبختانه هیچ تلفاتی به همراه نداشت.

سرهنگ نصراله بیگلری گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حریق یک دستگاه اتوبوس در محور آزاد راه “قزوین-رشت”، بلافاصله عوامل پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی به عمل آمده توسط ماموران پلیس راه مشخص شد یک دستگاه اتوبوس اسکانیا که از مبدا کلاچای به سمت تهران در حرکت بود در محدوده گردنه کوهین از ناحیه موتور دچار حریق شده است.
رئیس پلیس راه استان قزوین بیان کرد: خوشبختانه با حضور سریع عوامل پلیس راه و آتش نشانی و هوشیاری راننده اتوبوس کلیه سرنشینان به موقع از آن خارج و هیچ آسیبی با آنها نرسید.