نشست شورای بهداشت، درمان و سلامت شهر محمودآباد نمونه برگزار شد
نشست شورای بهداشت، درمان و سلامت شهر محمودآباد نمونه برگزار شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ صبح امروز نشست شورای بهداشت، درمان و سلامت شهر محمودآباد نمونه با حضور داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به محوریت حل مشکلات موجود شهر محمودآباد نمونه در شهرداری این شهر برگزار شد. در این جلسه علاوه بر داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ […]

به گزارش خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری شهر مینو؛ صبح امروز نشست شورای بهداشت، درمان و سلامت شهر محمودآباد نمونه با حضور داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی به محوریت حل مشکلات موجود شهر محمودآباد نمونه در شهرداری این شهر برگزار شد.

در این جلسه علاوه بر داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی مهندس رحیم لو شهردار شهر محمود آباد نمونه و شورای اسلامی این شهر نیز حضور به عمل آورده بودند و درباره مشکلات مردم شهر محمودآباد نمونه در حوزه سلامت اعم از امکانات و نیروی انسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند و در رابطه با آن تصمیم گیری کردند.

همچنین در این جلسه در رابطه با عدم وجود درمانگاه شبانه روزی در شهر محمودآباد نمونه بحث و تبادل نظر شد.

بنا بر مصوبه این کمیسیون و با توجه به دستور وزیر بهداشت و درمان، از ابتدای سال ۹۷ محمودآباد صاحب درمانگاه شبانه روزی خواهد شد.

گفتنی است یکی از اصلی ترین مطالبات مردم شهر در چند سال اخیر راه اندازی درمانگاه شبانه روزی برای شهری بود که بیش از ۲۵ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است.

 

خبرنگار : حسین طاعتی