نمایندگان مجلس و دستگاه قضا دزدان بیت المال را معرفی و محاکمه کنند/ نماینده ای که ملیاردها پول برای تبلیغات خرج میکند تا به مجلس وارد بشود قطعا او برای دزدی به آنجا می رود
نمایندگان مجلس و دستگاه قضا دزدان بیت المال را معرفی و محاکمه کنند/ نماینده ای که ملیاردها پول برای تبلیغات خرج میکند تا به مجلس وارد بشود قطعا او برای دزدی به آنجا می رود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو : مراسم حماسه نسل ها(گرامی داشت نهم دی ماه) به مناسبت دهه بصیرت با حضور سردار آبنوش فرمانده سابق سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، امام جمعه شهر اقبالیه، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین، شواری شهر و مردم با بصیر شهر اقبالیه روز گذشته(دوشنبه شب) در مسجد دوازده […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهر مینو : مراسم حماسه نسل ها(گرامی داشت نهم دی ماه) به مناسبت دهه بصیرت با حضور سردار آبنوش فرمانده سابق سپاه صاحب الامر(عج) قزوین، امام جمعه شهر اقبالیه، فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد ع قزوین، شواری شهر و مردم با بصیر شهر اقبالیه روز گذشته(دوشنبه شب) در مسجد دوازده امام این شهر برگزارشد.

سردار سالار آبنوش در این مراسم اظهار داشت: دشمن همیشه در صدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران از هر طریقی است و میخواهد مردم این کشور دست از نظام بکشند و نظام را ناکارآمد جلوه دهد.

وی افزود: ما از نمایندگان مردم در مجلس و دستگاه قضا مطالبه داریم که دزدان بیت المال را به مردم معرفی و سپس محاکمه کنند، چگونه امروز یک منافق و یک خراب کار را به راحتی پیدا میکنیم و دستگیر میکنیم اما نمیتوانی جلوی یک کاروان قاچاق را بگیریم.

آبنوش یادآور شد: امروز در بانکها و گمرکها نیاز به حضور افراد دلسوز و مدیریت جهادی داریم.
جانشین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در ادامه عنوان کرد: کشوری که جزو کشور های ثروتمند دنیاست و از نظر علمی جزو ده کشور برتر جهان است چرا باید مردمان فقیر داشته باشد، نماینده ای که ملیاردها پول خرج میکند قطعا او برای دزدی به آنجا می رود.

وی گفت: رهبر عزیزمان نیروهایی مثل قاسم سلیمانی در جاهای مختلف قرار داده است که به کشور خدمت می کنند و باید مثل او باشیم و کار کنیم و باید در مجلس نمایندگانی وارد شوند که جیب خود را بسته باشند.

فرمانده سابق سپاه صاحب الامر(عج) قزوین با اشاره به موقعیت و منابع کشورمان بیان کرد: کشور ایران در قلب جهان قرار دارد وتنگه ای هرمز را دارد که اگر ان را قطع کنیم ۳۰%اقتصاد جهان مختل می شود و این از برکات جمهوری اسلامی ایران است.

وی ابراز کرد: استاد دانشگاهی در آمریکا به ترامپ نامه ای نوشت و گفت که از انرژی هسته ای و اتمی دست بردارید، ایران را در زمینه تکنولوژی نانو که روز به روز پیشرفت می کند دریابید.

آبنوش در پایان گفت: عمده ضربه هایی که به دشمن وارد می شود از ناحیه بسیجیان ،انقلابیون و حزب الله است.