نوباوه درقزوین :

هرکس در پوشش اصوالگرا و اصلاح طلب؛ به کشور خیانت کند انقلابی نیست

نماینده سابق تهران گفت : امروز غربی ها به خوبی می دانند که بهترین مسیر از بین بردن امنیت مردم در ایران ایجاد اختلاف و تشکیل دوقطبی های کاذب است، هرکس در پوشش اصوالگرا و اصلاح طلب به کشور خیانت کند انقلابی نیست.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری ، تحلیلی شهر مینو ؛ نوباوه نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی در شنبه شب  در دوازدهمین یادواره  شهدای بسیج رسانه استان قزوین در مسجد امام خمینی قزوین  حضور یافته بود اظهار داشت : روز بسیج روزهمه رسانه هاست و افرادی که در مسیر انتقال پیام دین و انقلاب قدم برمیدارند، بسیجی هستند.

وی در ادامه افزود: هیچ کجای دنیا کشوری را سراغ ندارید که بتواند با کمترین امکانات در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کند این از وجود یک عنصر قدرتمند است که به خوبی شناخته نشده است .
دکتر نوباوه در ادامه گفت : کشوری در دنیا وجود ندارد که توانسته باشد بیش از یک سال در مقابل ظلم های آمریکا ایستادگی کند، رمز این ماندگاری در چیست؟
مدیر مسئول  نشریه عصر ایرانیان اظهار داشت : ماندگاری انقلاب به واسطه چیست؟ علت تفاوت رسانه های ما با رسانه های خارجی در چیست،  با بررسی این تفاوت ها می توان رمز پایداری انقلاب را طی ۳۸ سال گذشته درک کرد.

وی اضافه کرد: چه عاملی باعث شده است که آمریکا با همه مولفه های قدرت نتواند انقلاب مردمی ایران اسلامی را سرنگون کند در صورتی که در نگاه سیاستمداران دنیا پول، ارتش و نفوذ در کشورهای دیگر عامل قدرت است  پس چرا ایران اسلامی امروز پس از گذشت ۳۸ سال از انقلاب خود توانسته با کمترین امکانات مقاومت کند، و بخاطر همین هم دشمن به دنبال نابودی ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: امروز امنیت ایران اسلامی در جهان بی نظیر است و این مرهون حضور جبهه مردمی است و کشورهایی چون عراق و و سوریه و هم با الگوگیری از کشورمان و تشکیل بسیج مردمی توانستند مقابل زور گویی های آمریکا و تروریست های داعش ایستادگی کنند.
ایشان در ادامه بیان داشت : وزیر امور خارجه امریکا اعتراف کرد که ما داعش را برای  ایستادگی در برابر ایران و کم کردن نفوذ این کشور در جهان  ایجاد کردیم اما امروز برای بیرون راندن داعش درمانده شده ایم.

نماینده سابق تهران اظهار داشت : امنیت کشور تنها حاصل زحمات نیروهای ارتش، نیروی انتظامی ، سپاه ، بسیج و اطلاعات یا داشتن اسلحه نیست؛ بلکه حضور نیروهای مردمی جان برکف و همیشه در صحنه عامل امنیت پایدار و اقتدار ایران اسلامی است.

وی ادامه داد: امام خمینی به پشتوانه حضور مردم با طاغوت مبارزه  کرد و جمله معروف  آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند را گفت و در تاریخ ماندگار کرد واین جمله امام راحل چنان سران آمریکایی را تحقیر کرد که امروز پس از گذشت سالها این جمله یک عقده شده ودر گلوی آنها  باقی مانده است.

دکتر نو باوه اظهار داشت : مردم عامل برقراری امنیت پایدار هستند و اگر این نبود اسراییل با داشتن چندین هزار کلاهک هسته ای نتوانست مقابل  ۵ هزار رزمنده مقاومت ایستادگی کند؟

وی یادآور شد: امروز غربی ها به خوبی می دانند که بهترین مسیر از بین بردن امنیت مردم در ایران ایجاد اختلاف و تشکیل دوقطبی های کاذب است، هرکس چه اصوالگرا باشد و چه اصلاح طلب؛ اگر به کشور خیانت کند انقلابی نیست.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس در ادامه ابرازکرد :  به جای سردادن حقوق شهروندی جلوی حقوق های نجومی را بگیرید ، امروزایران اسلامی در جهان صاحب قدرت است ومردم از همه چیز خود برای حفظ این انقلاب گذشت می کنند چرا مدیران با عملکرد منفعت طلبانه خود عامل تخریب نظام می شوند؟

وی ادامه داد: متخلف اصولگرا و اصلاح طلب یا این دولت و آن دولت ندارد امروز نظام ما به نیروی کارمحور نیازمند است ودشمن به دنبال از بین بردن وحدت مردم است ، زیرا هیچ کشوری مثل ایران صاحب امنیت پایدار نیست و غربی ها تنها با از بین بردن این امنیت مردم محور می توانند با ایدیولوژی انقلابی و اسلامی مقابله کنند.
خبرنگار دوران دفاع مقدس در پایان گفت: امروز تفکر انقلابی حرف اول و اصلی را در کشور می زند و خط کشی های اصولگرایی و اصلاح طلبی صحیح نیست؛ هرکس در هر مقامی نوکری مردم را می کند آن فرد انقلابی است.

 

 

 

کد خبر : ۱۱۵۶

 

۶۳۹ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB