همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهر محمودآبادنمونه برگزار شد
همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی در شهر محمودآبادنمونه برگزار شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری شهر مینو؛ صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی شهر محمودآباد نمونه با حضور مسئولین و مردم شریف این شهر با شعار “ورزش، نه به اعتیاد” برگزار شد. با توجه به این که گسترش ورزش در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نباید بار همگانی کردن ورزش تنها به […]

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری شهر مینو؛ صبح امروز همایش پیاده روی خانوادگی شهر محمودآباد نمونه با حضور مسئولین و مردم شریف این شهر با شعار “ورزش، نه به اعتیاد” برگزار شد.

با توجه به این که گسترش ورزش در جامعه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نباید بار همگانی کردن ورزش تنها به دوش هیئت ورزش‌های همگانی باشد بلکه باید با توجه به تأکید مقام معظم رهبری همه دستگاه‌ها این موضوع را جدی گرفته و پای‌کار باشند شهرداری محمود آباد نمونه شرایط همایش بزرگ پیاده روی خانواده را فراهم کرد.

شهر محمودآباد نمونه از پتانسل بالایی برای ورزش های همگانی دارد از این رو صبح امروز با هماهنگی های انجام شده مردم شریف محمود آباد نمونه همراه خانواده های خود در گلزار شهدای گمنام این شهر حاضر شدند تا مسیر معین شده را تا خط پایان طی کنند.

در این همایش پیاده روی شهردار، شورای شهر و سایر مسئولین همراه با سایر خانواده ها و مردم شریف شهر محمود آباد نمونه در این همایش پیاده روی بزرگ شرکت کردند.

لازم به ذکر است در خط پایان به افراد شرکت کننده در این همایش بزرگ پیاده روی خانواده به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

 

خبرنگار : حسین طاعتی