داوود محمدی؛

همیشه صهیونیسم در مورد مسلمانان یک حالت تهاجمی داشته است/بی تردید رژیم جعلی صهیونیستی عمر طولانی نخواهد داشت

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ در مجلس : همیشه صهیونیسم در مورد مسلمانان یک حالت تهاجمی داشته است ، این ابتکار امام (ره) باعث شد امروز در انفعال خزیده است و اینبار ما حالت تهاجمی داریم.

به گزارش پایگاه خبری شهرمینو؛ داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود، در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه اقبالیه گفت : صمیمانه از ملت صبور و سرافراز ، که در عرصه های مختلف انقلاب حضور پرشور و جانانه داشتند تشکر میکنم. این مردم آنچه شایسته و لازم بوده است در همه ی مقاطع نسبت به نظام و انقلاب انجام داده اند.
وی ادامه داد : یک زمانی در اوایل انقلاب ۱۷ هزار نفر از این مردم شریف گرفتار ترور شدند و به شهادت نائل امدند این مردم ایستادگی کردند ، ۸ سال دفاع مقدس را ایثارگرانه ایستادند ، امروز نیز مدافعین حرم افتخار آفرینی می کنند و در عرصه های سیاسی و اجتماعی ، هر جا لازم باشد حضور پیدا می کنند.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در ادامه گفت : این ملت و این مملکت علاوه بر اینکه تحت نظارت حضرت بقیه الله اعظم (عج) است و به پشتیبانی شما مردم مفتخر بوده و یک مزیت استثنایی هم دارد و آن رهبری امام راحل که بنیانگذار روز قدس و نظام جمهوری اسلامی ایران بود و بعد از ایشان خلف صالح او امام خامنه ای (مدظله العالی) است که دیگران از این نعمت محروم اند.

نماینده ی مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روز قدس و انزجار مردم از رژیم سفاک صهیونیستی بیان کرد : همین روز قدس که امام خمینی (ره) با دور اندیشی پایه گذاری کردند، امروز به کانون منسجم و یک موج خروشان علیه رژیم سفاک صهیونیستی تبدیل شده است ، در تمام دنیا مسلمان علیه نظام صهیونیستی حرکت می کنند و انزجار خودشان را اعلام می کنند حتی کشورهای آزاده و مردم آزاده‌ی دنیا به نفع مردم فلسطین در عرصه حضور پیدا می کنند .

داوود محمدی ادامه داد: همیشه صهیونیسم در مورد مسلمانان یک حالت تهاجمی داشته است ، این ابتکار امام (ره) باعث شد امروز در انفعال خزیده است و اینبار ما حالت تهاجمی داریم. آزادگان دنیا در مورد رژیم سفاک صهیونیستی حالت تهاجم و حمله دارند و امام (ره) نگذاشت فلسطین به فراموشی سپرده شود و بعد از این نیز فراموش نخواهد شد. همه ی دنیا علیه رژیم اشغالگر قدس حرکت کردند و قطعا وعده ای که مقام معظم رهبری دادند به تأسی از آموزه های دینی و قرآن ، که مستضعفین حاکم بر جهان خواهند شد ، بی تردید رژیم جعلی صهیونیستی عمر طولانی نخواهد داشت.

محمدی به خیانت کشورهای عربی و سخنان ترامپ اشاره کرد و گفت: بعضی از کشورهای عربی خیانت میکنند و یکی از دلایلش آن است که رهبر حکیمی بالای سرشان نیست و دیر یا زود به اشتباهات خود پی خواهند برد ولی ممکن است یک روزی باشد که دیگر سودی نداشته باشد.
وی افزود: ترامپ از این کشورها حمایت میکند و در سمینارها و همایش‌هایشان حضور دارد در حالیکه خودش اظهار کرده است که این ها مثل گاو شیرده هستند که باید شیرشان را دوشید و سرشان را برید ، امروز موقع دوشیدن شیر آنهاست. ۱۱۰ میلیارد دلار سلاح هایی که معلوم نیست چه زمانی کاربرد خواهد داشت .

داوود محمدی به حضور مسوولین در محضر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند: چالش با دنیا هزینه دارد و سازش با دنیا هم هزینه دارد ، سازش با آمریکا هم هزینه دارد ، دشمنان قصد دارند در صفوف مسلمانان اختلاف بیندازند و فضای تنفسی برای رژیم سفاک صهیونیستی ایجاد کنند. امروز به بهانه‌ی مقابله با داعش در منطقه حضور پیدا می کنند بخاطر همین موضوع کشورهای عربی را به استثمار می گیرند و به آن ها سلاح می فروشند و به اروپا هم رحم نکردند ، آنها به دنبال مکیدن خون ملت های مسلمان و آزادگان دنیا هستند.

وی در ادمه به گروه های ترورسیتی و شیطنت اخیر آن ها اشاره کرد : تاریخ ننگین آمریکا نشان می دهد از ابتدا طالبان ، القائده ، داعشی، سلفی ، تکفیری و… دست پرورده ی آمریکاست ، این ها فرزندان ناخلف آمریکا هستند ، دنیا امروز هوشیار شده است و فریب نمی خورد که شما با داعش می جنگید ، چرا وقتی داعش شکست می خورد شما وارد عمل می شوید ؟ شما داعش کنترل شده می خواهید که تحت اختیار شما باشد که جنایت انجام بدهد ، نسبت به کشور ما هر روز تیرشان به سنگ می خورد ، اوج کار آن ها همین شیطنتی بود که اخیرا در مجلس شورای اسلامی و حرم امام خمینی (ره) کردند که پاسخ دندان شکن دریافت کردند. رهبری قاطع فرمودند که آنها نمی توانند به ما ضربه بزنند ما به آنها سیلی می زنیم و جواب ترقه بازی آن ها را می دهیم و شما دیدید دست اقتدار ملت از آستین فرزندان سلحشور و غیرتمند و ولایی این نظام بیرون امد و سپاه پاسداران ما این سیلی را به آن ها زدند.

این مسئول با بیان اینکه امروز ما در اوج هستیم ، اذعان کرد : موقعیت امروز کشور ما دیگر طوری نیست که مستکبران بتوانند به ما تعدی بکنند چراکه آنان با کسی تعارف نداشته و اگر در توانشان باشد حتما کارشان را انجام میدهند،ولی درواقع آنها کاری نمی توانند انجام بدهند.
وی اظهار کرد: یک زمانی ما برای تهیه فشنگ مشکل داشتیم اما امروز در اوج اقتدار هستیم و موشک هایی با برد ۲۰۰۰ کیلو متر داریم. اینکه رهبری گفتند؛ زمان بزن و در رو تمام شده است برای همین مسائل است. ما در حوزه ی موشکی جز کشورهای برتر دنیا هستیم و خیلی از کشورهای اروپایی هم از ما عقب هستند، ما امروز در دنیا اثر گزار هستیم یکی از سرداران بنام ما ،سردار قاسم سلیمانی در دنیا اثرگزار است ، سپاه قدس ما در دنیا اثر گزار است .

نماینده ی مجلس به هزینه ای که ما بخاطر امنیت خودمان می پردازیم اشاره کرد: اگر راهبردهای این عزیزان (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی) تحت زعامت رهبری نبود از عراق چیزی نمانده بود ، و البته هزینه‌ی ما صرف آن کشورها نشده است بلکه هزینه ای است که ما بخاطر امنیت خودمان می پردازیم و گرنه دشمن در زیر گوش ما قرار خواهد گرفت.

وی ادامه داد: شما بدانید نظام مقدس اسلامی برای امنیت کشور خودمان این هزینه ها را می کند ، نه برای کشور های دیگر. اگر آمریکا در عراق در سوریه و لبنان مستقر شود ،امنیت ما به خطر خواهد افتاد .

نماینده ی مردم قزوین ضمن تشکر از اقدام سپاه پاسداران گفت: من از اقدام قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، از این اقدامی که برای دنیا نمایان کردند، تشکر میکنم. این کار علاوه بر اینکه یک حرکت دندان شکن به داعش بود یک حرکت بازدارنده برای کسانی بود که خیالات خام در سر می پروراندند ، اگر شیطنت ها و دشمنی ها بیشتر شود ، این واکنش ها هم فراتر خواهد رفت .

داوود محمدی در پایان سخنان خود به مشکل اشتغال جوانان اشاره کرد و تصریح کرد : باید از مردم تشکر کنیم و یکی از راه های تشکر از مردم ، خدمتگزاری به آن ها و رفع مشکلات مردم است. دولت باید در بحث اشتغال جوانان تلاش های لازم را انجام دهد. تمام قوا باید دست در دست هم در این راستا اهتمام کنند. متأسفانه جوانان تحصیل کرده‌ی ما بیک ار هستند و در این موضوع ما شرمنده‌ی مردم هستیم .

۵۸۶ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB