فرمانده سابق ارتش ۱۶ زرهی استان قزوین:

وحدت، انسجام و تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب عوامل پیروزی جمهوری اسلامی است.

رضایی عنوان کرد: ما روز مبارزه با استکبار جهانی را از مکتب پر شور عاشورا داریم چراکه روز عاشور چنان تداوم پیدا کرد که پشتوانه عمیق و عظیم در همه عرصه‌ها برای ما به وجود آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمینو؛ امیر رضایی فرمانده سابق تیپ ارتش ۱۶ زرهی استان قزوین در تجمع بزرگ یوم‌الله ۱۳ آبان مردم اقبالیه که در مصلی امام خمینی(ره) برگزار گردید ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین سید و سرور شهیدان امام حسین(ع) گفت: امروز با قدم‌های محکم و استوار، شعارهای طوفانی و مشت‌های گره کرده جمع شدیم تا روزی که نماد مبارزه با استکبار و سلطه جهانی است را گرامی بداریم.

رضایی افزود: ما روز مبارزه با استکبار جهانی را از مکتب پر شور عاشورا داریم چراکه روز عاشور چنان تداوم پیدا کرد که پشتوانه عمیق و عظیم در همه عرصه‌ها برای ما به وجود آورد.

وی بیان کرد: شیعه باید به خود افتخار کند که دو بال متصل به چشمه خروشان غدیر دارد و با یک بال مکتب سرخ عاشورا و با بال دیگر مکتب سبز انتظار را در همه عرصه‌ها طی می‌کنیم چراکه مکتب عاشورا ۱۴۰۰ سال پویا، بابصیرت و متداوم پشتوانه ما بوده است. مکتب عاشورایی که در طول شصت سال مبارزه با استکبار بارها و بارها تجربه کردیم.

رضایی اذعان کرد: اگر می‌گوییم ۱۳ آبان روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی است به پشتوانه و عقبه بسیار خوب ملت فهیم ایران و رهبری مدبرانه بنیان گزار نظام مقدس جمهوری اسلامی است و سخنرانی بسیار کوبنده و اثر گزار امام راحل در ۱۳ آبان ۱۳۴۲ باعث شد شرایط رژیم و پشتوانه رژیم پایمال شود و به سبب این استکبار خواستار تبعید ایشان شد.

وی اظهار داشت: در ۱۳ آبان سال ۵۷ علاوه بر خروش ملت، مبارزات و تظاهرات مردم شاهد پیشگام شدن دانش‌آموزان و حضور آنان در دانشگاه تهران با هدف محکوم کردن دخالت‌های آمریکا در کشور ایران بودیم و رژیم وحشت زده پهلوی با هجوم، راهپیمایی و حضور استکبار ستیزی دانش‌آموزان را غرق به خون می‌کند و دانش آموزان ۵۶ پیکر شهید و جانبازان زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی می‌کنند.

رضایی در ادامه تصریح کرد: یک سال بعد در مراسم سالگرد شهدا دانش آموز، دانشجویان پیرو خط امام(ره) در یک اقدام انقلابی، عدالتخواهی و با ایمان خود لانه فساد و جاسوسی آمریکا را در تهران تصرف و تسخیر می‌کنند و کوس رسوایی شیطان بزرگ را به جهانیان نشان می‌دهند و باعث تعجب همگان می‌شوند که چطور دانشجویان ایرانی چنان شناختی روی دشمن دارند و علیه دشمن اقدام می‌کنند و پوشالی بودن استکبار را بر جهانیان آشکار می‌سازند و شعار نه شرقی نه غربی در جهان طنین انداز می‌گردد.

۳۹۴ total views, 2 views today

کلید واژه هاپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


SIMPLE SIDE TAB