پلیس راهور در اقبالیه مستقر خواهد شد/ ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی در شهر اقبالیه
پلیس راهور در اقبالیه مستقر خواهد شد/ ساخت ۴۰۰ واحد مسکونی در شهر اقبالیه

  به گزارش خبرگزاری شهر مینو؛ داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در سخنرانی بین الصلاتین نماز جمعه امروز شهر اقبالیه ضمن عرض تشکر از مردم همیشه در صحنه اقبالیه به جهت ایستادگی در مقابل فتنه و فتنه‌گر و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان اظهار کرد: در دوره گذشته سعی […]

 

به گزارش خبرگزاری شهر مینو؛ داوود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در سخنرانی بین الصلاتین نماز جمعه امروز شهر اقبالیه ضمن عرض تشکر از مردم همیشه در صحنه اقبالیه به جهت ایستادگی در مقابل فتنه و فتنه‌گر و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان اظهار کرد: در دوره گذشته سعی کردیم از نزدیک با مردم ملاقات کنیم و در عزاداری‌ها و جشن‌ها همراه با مردم شکرت کنیم و از نزدیک مشکلات مردم را بشنویم و رسیدگی کنیم.

وی ضمن اشاره به فضای مجازی اذعان داشت: در هفته گذشته ۱۵۵ نفر از نمایندگان مجلس در خصوص مدیریت فضای مجازی و استفاده از پیام رسان‌ها و رسانه‌های داخلی به جهت جلوگیری از آسیب دیدن جوانان از فضای مجازی مطالبی را جمع بندی و به رئیس جمهور انتقال دادند تا دشمنان در خارج از کشور نتوانند مدیریت این فضا را به دست گیرند و مشکلاتی برای کشور به وجود آورند.

محمدی ضمن اشاره به مشکلات شهری اقبالیه بیان کرد: نسبت به مشکلات کشاورزی و آب‌های زراعی اقبالیه پیگیر بودیم و جلسات متعددی برای حل این مشکل برگزار کردیم.

نماینده مردم شهر قزوین در مجلس خاطر نشان کرد: ما بعنوان نمایندگان مردم در مجلس باید قوانینی را در سطح کشور به جهت مرتفع ساختن مشکلات مردم تصویب کنیم و از دولت خواستیم بعنوان رده مسوول برای رفع بیکاری و مشکلات اشتغال جوانان و گرانی‌های موجود تلاش کند چرا که مشکل اشتغال مسئله جدی است و مردم نباید بعلت اشتغال در عذاب و سختی باشند.

این مسوول ضمن اشاره به سخنرانی هفته گذشته خود در صحن مجلس عنوان کرد: بازنشستگان با حقوق اندک بازنشستگی توانایی اداره زندگی خود را ندارند.

رئیس کمیسیون اصل نود ضمن بیان توان عملکردی خود در دوره گذشته افزود: دو خط شدن اقبالیه به قزوین، گاز رسانی به مناطق اکبر آباد و منطقه آزادگان و خدمات رسانی به این مناطق، اضافه شدن بیش از ۲۰۰ هکتار به طرح جامع شهر اقبالیه، انتقال خط گاز به جهت جلوگیری از خطرات موجود به خارج از شهر و برخی مسائل مانند مشکلات اسناد مالکیت پیگیری شد و درحال حاضر پیگیر مشکلات آب شهری و مشکلات باغ عمران هستیم.

وی از استقرار پلیس راهور در اقبالیه خبر داد و گفت: به زودی به علت رفع مشکلات امنیت و رفع مشکلات و ساماندهی ترافیکی خیابان امام رضا(ع) پلیس راهور در اقبالیه مستقر خواهد شد.

محمدی ضمن اشاره به رفع مشکلات آسفالت اقبالیه در آینده نزدیک بیان کرد: قراردادی بین بنیاد مسکن و شهرداری منعقد شده است و بزودی ۴۰۰ واحد مسکونی در اقبالیه ساخته می‌شود تا افرادی که در سکونتگاه‌های غیر رسمی غیر مجاز زندگی می‌کنند به این منازل انتقال یابند.

این مسوول از پیگیری انتقال مشاغل مزاحم خبر داد و افزود: درخصوص ارتقاع اقبالیه به بخش نیز پیگیری‌های لازم انجام شد و بزودی ارتقاع اقبالیه به بخش محقق می‌شود. در دوره گذشته مراکز بهداشتی خوبی افتتاح شد و در حال حاضر پیگیر درمانگاه تخصصی در این شهر هستیم و پس از اقتصاد مالی دولت نیز ساخت درمانگاه تامین اجتماعی را در این شهر پیگیری می‌کنیم.

محمدی در پایان ضمن بیان اینکه گزارشات در خصوص برجام از طریق مجلس انجام می‌شود گفت: رفع مشکلات سرعت اینترنت و فیبر نوری نیز به زودی در شهر قزوین اجرایی خواهد شد.