پیام تسلیت امام جمعه شهر اقبالیه به مناسبت شهادت آتش‌ نشانان فداکار
پیام تسلیت امام جمعه شهر اقبالیه به مناسبت شهادت آتش‌ نشانان فداکار

امام جمعه شهراقبالیه طی پیامی شهادت آتش‌نشانان فداکار را در حریق و ریزش ساختمان پلاسکو تسلیت گفت . در پیام تسلیت آمده است ایثار و گذشت انسان از جان خود برای نجات جان و مال دیگران در پیش خداوند متعال دارای بالاترین جایگاه است و پیامبر اعظم (ص) در حدیثی می‌فرمایند: هر کس مسلمانی را […]

امام جمعه شهراقبالیه طی پیامی شهادت آتش‌نشانان فداکار را در حریق و ریزش ساختمان پلاسکو تسلیت گفت .

در پیام تسلیت آمده است

ایثار و گذشت انسان از جان خود برای نجات جان و مال دیگران در پیش خداوند متعال دارای بالاترین جایگاه است و پیامبر اعظم (ص) در حدیثی می‌فرمایند: هر کس مسلمانی را از سیل و یا آتش نجات دهد بهشت بر او واجب می‌شود.

آتش‌نشانان فداکار و جان بر کف که در حریق و ریزش برج پلاسکو از جان خود گذاشتند به راستی به بالاترین و والا‌ترین مقام در نزد خداوند متعال رسیدند که قطعا در تاریخ ایران اسلامی رشادت؛ فداکاری و شهادت این آتش‌نشانان الگویی برای خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود.

این آتش‌نشانان فداکار آن‌هایی هستند که وقتی همه می‌گریختند آنان می‌شتافتند تا کمترین آسیب به جان و مال مردم و هموطنانشان وارد شود و امروز فرزندان و خانواده‌های آنان با چشمی گریان و قلبی شکسته منتظر بازگشت آنان از پلاسکویی با تلی از خاک هستند.

قطعا شهادت آتش‌نشانان درحادثه برج پلاسکو غمی فراموش ناشدنی برای ایران و ایرانی است.

امام جمعه شهراقبالیه ضمن ابراز همدردی با خانواده این آتش‌نشانان و بیان تسلیت به مردم ایران؛ از خداوند برای خانواده این عزیزان اجر و صبر مسئلت می نماید.

 

حجت الااسلام مرتضی فاطمیان امام جمعه شهراقبالیه

کدخبر: ۷۲/ع/۳۹